КИЇВ: тренінг «8 принципів лідерства»


Форум молодих лідерів України запрошує всіх взяти участь у тренінгу з основних принципів лідерства, що проходитиме 9 листопада в м. Києві (адреса буде повідомлена додатково).

Тренінг «8 принципів лідерства» – це поєднання інтерактивного навчання та бізнес-ігор, динамічних дискусій та практичних відповідей на запитання, що Вас давно цікавили.

Ведучі тренінгу – Ірина Нікітіна, виконавчий директор ФМЛУ, та Олена Овчиннікова, координатор напряму «Освіта та професійний розвиток».

Учасники тренінгу дізнаються про те:
- що таке 8 принципів глобального лідерства і як вони допоможуть Вам досягти життєвого успіху;
- як правильно вибрати пріоритети Вашого професійного та життєвого шляху;
- наскільки раціонально Ви витрачаєте свої професійні, часові й інші ресурси і як правильно спланувати свій час;
- як реагувати на конфлікти у Вашій команді і чи можливо конструктивно вирішувати всі конфліктні ситуації;
- як за допомогою слів можна «заробити мільйони» або «стати повним банкрутом» та інші цікавинки.

Ми з нетерпінням чекаємо нагоди поділитись з усіма охочими тими знаннями, що зробили нас професійно й духовно багатшими і, ми впевнені, сприятимуть і Вашим новим звершенням.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Для участі у тренінгу необхідно зареєструватись до 17:00 5 листопада за тел: (044) 230 97 60 або надіславши e-mail на osvita@fmlu.org. Увага! Кількість учасників обмежена 25.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олени Овчинникової, координатора напряму «Освіта та професійний розвиток» за тел: (044) 230 97 60 або e-mail: osvita@fmlu.org
Bookmark and Share