ДРУГИЙ ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР „СЕРЦЕ КИЄВА"


ДРУГИЙ ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР „СЕРЦЕ КИЄВА"

Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Дебатна Академія" повідомляє про проведення 30 листопада – 2 грудня в м. Києві Другого щорічного всеукраїнського дебатного турніру „Серце Києва". Упродовж трьох днів Вас очікують 4 відбркових раунди, чвертьфінали, півфінали, та фінал; тренінг з правил; дебатна вечірка; можливість поспілкуватися з відомими та неординарними людьми; неповторна атмосфера міста з палаючим серцем і, звичайно, море дебатного адреналіну. Орієнтовний розклад турніру додається до даного запрошення.

Турнір відбудеться за Британським форматом Парламентських дебатів.
Мова турніру – українська.

Загальна тема турніру – „Верховенство права". Регламент турніру, перелік резолюцій та коментовані правила будуть надіслані учасникам заходу при підтвердженні реєстрації.

Учасники турніру забезпечуються харчуванням. Учасники з інших міст на час проведення турніру забезпечуються проживанням. Витрати на проїзд не відшкодовуються.

Оргкомітетом встановлені індивідуальні реєстраційні внески , що повинні бути сплачені 30 листопада ц.р.:
- 30 гривень для гравців, які є членами Дебатної Академії;
- 50 гривень для інших гравців.
Реєстраційний внесок для суддів та гостей турніру відсутній.

Реєстрація для участі в турнірі триває з 1 листопада о 9.00 до 21.00 15 листопада.
Для реєстрації Вам необхідно заповнити реєстраційну форму гравця або судді (додаються) та надіслати її на адресу debateclubua @gmail.com з темою повідомлення «Серце Києва».

Участь у турнірі зможуть прийняти 12 команд із Києва та 28 команд з інших міст. Підтвердження або вмотивовану відмову у реєстрації буде надано Оргкомітетом до 17 листопада 21.00.

Проект проводиться за підтримки представництва ОБСЄ в Україні в рамках програми “Верховенство права”.

Партнери проекту: Студентський парламент юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Студентська Спілка Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Проведення проекту підтримує Київська міська державна адміністрація.

Всеукраїнський турнір є доброю традицією зустрічі найкращих команд з усієї України.

Умови реєстрація будуть доступні також на Інтернет-ресурсах www.debate.com.ua, www.debate.org.ua та kyivdebate.blogspot.com.

З додатковими питаннями щодо турніру ви можете звернутись за тел.:
8 (097) 923-27-26 (Антон Дворєнков).

З найкращими побажаннями,

Олександра Матвійчук
Президент ВМГО „Дебатна Академія"

ДОДАТОК (1. ДРУГИЙ ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР „СЕРЦЕ КИЄВА”; 2. ОРІЄНТОВАНИЙ РОЗКЛАД ТУРНІРУ; 3. РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА ГРАВЦЯ; 4. РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА СУДДІ):

Bookmark and Share