У Києві відбудеться акція «ПОХОРОН КОМУНІЗМУ!»


У середу, 7 листопада, о 18.00 на Михайлівський площі міста Києва Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс» проведе акцію «Похорон комунізму».

Захід матиме театралізований характер. Молоді люди стоятимуть, тримаючи в руках комуністичні символи, перед картонною стіною комунізму, на якій розміщенні аркуші з написами усіх тих злодіянь, що вчинив комуністичний режим проти Української Нації. Активісти мають намір розбити цю стіну. Також альянсівцями буде зроблено декілька трун, в яких будуть викинуті символи злочинного режиму. Потім відбудеться так званий похоронний марш комунізму до офісу Комуністичної партії України. Там і відбудеться власне процес захоронення «червоної» ідеології .

Наруга, вчинена над Україною та українцями 75-річним комуністичним терором, змушує мільйони наших співгромадян кожного року, 7 листопада, згадати злочини червоних та їх поплічників. Наша нація втратила мільйони: молодих і старих, жінок і чоловіків – патріотів своєї країни. Імена Антонова-Овсієнка, Леніна, Кагановича, Сталіна, Берії, Жданова та тисяч інших викликають в серцях співвітчизників ненависть та зневагу. Весь світ жахається від страхіть голодоморів 1921-22, 1932-33, 1945-46рр.

Здобуття незалежності принесло з собою заборону комуністичної зарази. Проте діяльність бувших лідерів КПУ та комсомолу, які замаскувались під переконаних «демократів» допомогла відновити діяльність КПУ.

Ми нагадаємо черовним про їхні гріхи, про мільйони безневинних душ.

Нагадаємо червоним про їхні злочини! Не забуваємо про наших співвітчизників!

Контакт:
Качурець Младена – голова КМО «Національний Альянс»
тел.моб.: +38-093-140-47-70
Данильчук Павло – член проводу ВМГО «Національний Альянс»
тел.моб.: +38-097-105-05-72

www.NATION.org.ua
ukr_national@yahoo.com
ICQ 228-730-336
Інформ-відділ ВМГО «Національний Альянс»
Bookmark and Share