ОСТАННЯ КНИГАРНЯ НА ХРЕЩАТИКУ ПІД ЗАГРОЗУЮ!


ОСТАННЯ КНИГАРНЯ НА ХРЕЩАТИКУ ПІД ЗАГРОЗУЮ!

До ТРИВОЖНОГО ЗАГІНУ ДОЛУЧИЛОСЬ МО «Остання Барикада»

Встановлено громадське чергування!

Мистецьке об’єднання «Остання Барикада» ПРОТИ закриття книгарні «Знання» !!!

Час та місце: 07.11.2007 Середа
13:00, вул. Хрещатик, 44

НА ЗАХИСТ ОСТАННЬОЇ КНИГАРНІ НА ХРЕЩАТИКУ!

Виступи громадських діячів!
Вірші від улюблених письменників!
Музика від сучасних українських бардів!


Учасники: Олесь Доній, Юрій Покальчук, Сергій Пантюк, Андрій Кокатюха, Дмитро Лазуткін, Лірник Сашко, Лесь Ульяненко, Владік Волочай, Вікторія Черняхівська, Ірина Цілик, Роман Скиба, Олесь Корж, Іван Андрусяк, Едік Драч, Сашко Музика, Володимир Пироженко, Леся Рой та інші
Наші ряди постійно товстішають...
І тебе запрошуємо!


ЗУСТРІНЕМОСЬ НА БАРИКАДАХ !!!


Справка:
За останні 2 роки в Києві закрили 3 книгарні та 18 видавництв.

3 листопада 2007 р. Київська мерія офіційно повідомила колективу книгарні «Знання» (вул. Хрещатик, 44 А) про розрив орендних стосунків і виставила вимогу до 10 листопада звільнити приміщення від книжок та обладнання.
Керівництво книгарні «Знання» заявляє, що влада Києва не має підстав для їх виселення з приміщення на Хрещатику, яке займає магазин.

На офіційному веб-порталі Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, до якої входить і магазин «Знання», розміщено заяву-звернення Президента асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександра АФОНІНА.

На веб-порталі повідомляється, що є намір ввести в книгарні постійне чергування громадськості, а також організувати тривожний загін, який повинен зібратися упродовж 15 хвилин і перекрити «рейдерам» доступ до магазину. Зараз у книгарні знаходяться представники громадської організації «Опора», які приєдналися до акції. Вони з наручниками, щоб у разі нападу на книгарю миттєво прикуватися до дверей чи системи опалення.
«Наша мета — зупинити виселення видавництв, книгарень, бібліотек, закладів культури й мистецтва через спонукання Президента України і Кабінету Міністрів до прийняття відповідних рішень, які б наклали мораторій на цей процес, а також ініціювати прийняття поправок до закону, яким було б встановлено, що в будь-якому разі правонаступником книгарні мусить бути лише книгарня, галереї — галерея, бібліотеки — бібліотека».

Київ, вул. Інститутська, 22/7, оф. 105
Тел./факс: (044) 253-0240, 253-1052
e-mail: ostannya@gmail.com
http://www.ostbar.com.uaBookmark and Share