КИЇВ: конференція “Реалізація громадянської освіти та виховання у сучасному навчальному закладі”


ПРОЕКТ ЄС „ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА – УКРАЇНА” ОРГАНІЗУЄ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ НА ТЕМУ “РЕАЛІЗАЦІЯ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ ТА ВИХОВАННЯ У СУЧАСНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ”

8 листопада проект „Громадянська освіта – Україна”, що фінансується Європейським Союзом, організує одноденну конференцію на тему “Реалізація громадянської освіти та виховання у сучасному навчальному закладі” у співпраці з Головним управлінням освіти і науки м. Києва і Київським міським педагогічним університетом ім. Б.Д. Грінченка. Перша частина конференції пройде в формі п’яти майстер-класів за участі міжнародних і національних експертів проекту на базі його пілотних навчальних закладів: гімназії „Діалог”, гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини, гімназії „Оболонь”, Ліцею міжнародних відносин № 51 і спеціалізованої школи № 41 ім. З.К. Слюсаренка.
Друга частина конференції відбудеться в Будинку Вчителя (де також буде організовано виставку-презентацію пілотних шкіл) і складатиметься із пленарних засідань за результатами ранкових майстер-класів і презентацій основних результатів проекту – навчального посібника для вчителя і ресурсного посібника – які проведуть експерти з підготовки і професійного вдосконалення вчителів і з розроблення навчальних планів і програм.

Учасників пленарного засідання вітатимуть керівник Головного управління освіти Лілія Михайлівна Гриневич, представник Міністерства освіти і науки України та міжнародний керівник команди проекту. На конференцію запрошено 150 фахівців освітньої галузі, серед яких вчителі, методисти і представники з інших пілотних областей.

Після конференції заплановано до друку дві публікації – збірку статей педагогічних працівників за темою конференції і довідник пілотних навчальних закладів проекту в Києві, їхні підходи до реалізації громадянської освіти і погляди на вплив проекту.

За докладнішою інформацією звертайтеся до Світлани Іванівни Бабінець, тел.: 279-24-13

Докладніше про проект:

Девід Ройл, міжнародний керівник команди, компанія „Cambridge Education”

проект „Громадянська освіта – Україна”

Тел.: (+380-44) 4665467; 2386389; 5685780; факс: (+380-44) 2308102; E-mail: David.Royle@ced.kiev.ua

http://www.delukr.ec.europa.eu/press_releases_uk.html?id=44996


Bookmark and Share