Всеукраїнський конгрес молоді


23-24 листопада 2007 року у місті Житомирі відбудеться Всеукраїнський конгрес молоді. Фундаторами є активісти Молодіжного об’єднання „ХХІ Платформа” (Регіональний проект розвитку „СРІБНА ВЕЖА”). Захід проводиться в рамках гранта Президента України для обдарованої молоді за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Організаційним партнером Конгресу виступає Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Основна мета Конгресу − „Молодіжна політика в контексті євроітеграційних процесів становлення місцевого самоврядування та регіонального розвитку”.

До участі в Конгресі запрошуються активісти молодіжних громадських організацій України, студенти, молоді науковці, підприємці, державні службовці, молоді політики та всі, хто причетний до формування та реалізації молодіжної політики всіх рівнів.

До переліку тем та дискусій Конгресу пропонуються наступні:

– Перспективи та досвід реалізації регіональних молодіжних програм та проектів у форматі Європейських та Євроатлантичних інтеграційних процесів.

– Студентське та учнівське самоврядування. Підтримка молодіжного самоврядування: проблеми та перспективи.

– Актуальні молодіжні соціальні програми: якість освіти, працевлаштування, молодіжне кредитування, підтримка молодих родин, соціальне забезпечення, культура, наука, молодіжне підприємництво тощо.

– Сучасна європейська молода сім'я: демографічна ситуація, здоровий спосіб життя, охорона здоров'я і навколишнього середовища, соціальні програми та кредитування, інше.

АНКЕТА:Bookmark and Share