ДОНЕЦЬК: запрошуємо на презентацію програми "Work & Travel in USA"


СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ "WORK & TRAVEL IN USA" В ДОНЕЦЬКУ

Відділ "Студентських програм обміну WORKtravel.kiev.ua" киівської ТА "соната" та Донецька громадська організація "Альянс" запрошує всіх зацікавлених на презентацію програми "Work & Travel in USA", що відбудуться за адресою вул. Університетська 65-21. Загалом буде проведено 13 листопада 4 презентації - о 12.00, 14.00, 16.00 та 18.00.

Незабутнє літо на іншому кінці земної кулі... нові друзі по всьому світу...
А ще шанс заробити непогані гроші і удосконалити знання англійської мови.
«Work & Travel» є однією з найпопулярніших програм міжнародного студентського обміну. Щороку в ній беруть участь більше 5000 учасників з країн СНД. І популярність ця є цілком заслуженою, оскільки програма передбачає все: роботу, відпочинок, подорожі, занурення в мовне середовище. Кожний з учасників отримує унікальний досвід, що сприяє його особовому і професійному росту.

Програма призначена для культурного обміну, в ході якого студент-іноземець працює в США за почасову оплату 2-4 місяці у сфері обслуговування, а останні 30 днів дії програми подорожує країною. Можна самому визначати, скільки витрачати часу на відпочинок і розваги. Мінімальна зарплата до вирахування податків складає 5,15 дол. на годину, але, як правило, всі учасники програми одержують від 6 до 8 дол. на годину. Якщо працювати не просто 40 годин в тиждень на одній роботі, а ще годин 20 на іншій, то можна відшкодувати вартість програми та привезти додому деяку суму грошей (іноді студенти привозять більше 10 тисяч доларів). А можна витратити зароблені грошенята на подорож і відпочинок - загалом, вирішувати Вам.

Згідно умовам програми студенти мають право легально працювати за почасову оплату у сфері обслуговування строком до 4-х місяців, а на завершення програми їм надається можливість подорожувати по країні додаткові 30 днів. Вильоти починаються в кінці травня-червня, повернутися всі учасники програми повинні не пізніше 1-ого вересня незалежно від дати прибуття в США. Прийом документів починається в листопаді і продовжується, як правило, до середини квітня. Крім того, радимо якомога раніше подавати заявки про участь, оскільки у такому разі у Вас буде шанс відітнути собі найпривабливіші вакансії.

Питання? Телефонуйте, пишіть!

(062) 338 40 83
(062) 381 36 00
way_to_europe@mail.ruBookmark and Share