ХАРКІВ, ЖИТОМИР, КІРОВОГРАД, ЛЬВІВ, КИЇВ: „За збереження родини”


„За збереження родини”

Народно-демократична ліга молоді та Міністерство у справах сімї, молоді та спорту запрошує молоді сім’ї взяти участь у цікавому і пізнавальному семінарі „За збереження родини”.

Мета програми:
Сприяння покращенню демографічної ситуації, зміцнення інституту сім’ї шляхом формування у молодих родин успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, що ґрунтуються на діалозі, взаєморозумінні та повазі один до одного шляхом проведення навчальних семінарів, наданні сприяння у спілкуванні та взаємній підтримці, по можливості, у формі клубів сімейного спілкування.

Семінари проводяться за спеціальною програмою впродовж двох днів (з ранку суботи до вечора неділі). Під час семінару обов‘язковою умовою є присутність чоловіка і дружини. Проводять семінар сім’ї-тренери (три-чотири подружні пари, що відвідали спеціальні семінари) і психолог.

Головні проблеми, які розглядаються на семінарах – непорозуміння між чоловіком і дружиною, між батьками і дітьми, причини непорозуміння. А шлях до вирішення проблем, які виникають на підґрунті непорозумінь – це діалог у подружжі і в родині, між колегами. Наслідком є відновлення подружньої любові покращення порозуміння в подружжі, відкриття дверей своїх сердець одне одному. Чоловік і дружина вчаться слухати і чути одне одного, намагатися зрозуміти почуття іншої людини, а не осудити, не оцінювати, а вчитися служити одне одному.

Місця і дати проведення:
Харків 24-25 листопада
Житомир 1-2 грудня
Кіровоград 8-9 грудня
Львів 15-16 грудня
Київ 22-23 грудня

Якщо Ви хочете взяти участь у семінарі, будь ласка, заповніть анкету і надішліть за адресою roduna2007@ukr.net до 15 листопада 2007 року

Контактна особа:
Юлія Краєва
Менеджер проектів НДЛМ
80976483494
80937528045Bookmark and Share