УКРАЇНА: школа тренерів


Школа тренерів ТЦК

БФ “Творчий центр “ТЦК” оголошує набір до Школи тренерів ТЦК І рівня. Перший рівень Школи тренерів ТЦК відбудеться з 1 по 5 грудня 2007 року у м. Києві.

Його проводитимуть тренери-консультанти ТЦК Андрій Вишняк та Валентина Меленівська.

Метою Школи тренерів ТЦК І рівня є навчання базових методик проведення тренінгів та роботи з дорослою аудиторією. Протягом п’яти днів будуть висвітлені наступні теми: характерні особливості ефективного навчання дорослих, творчі методи підтримки інтересу під час навчання, тренерські техніки та методики для роботи з аудиторією, типи слухачів, методи роботи з “важкими” слухачами, розробка тренінгу, етапи проведення навчальних сесій, мотивація учасників тренінгу, особливості роботи тренерів в парі, етичні норми, оцінка та моніторинг навчально-тренінгового процесу. В результаті навчання учасники отримають досвід роботи з різними групами слухачів, мотивації учасників тренінгу, співпраці в парі, презентації власних домашніх завдань, розробки та наповнення тренінгу, оцінки навчально-тренінгового процесу та ін.

Творчий центр ТЦК забезпечує учасників навчання тренінговими матеріалами, харчуванням та по успішному завершенню навчання сертифікатом про закінчення Школи тренерів ТЦК І рівня. Очікується, що учасники навчання нададуть добровільну пожертву для організації Школи тренерів ТЦК І рівня. Проїзд та проживання у м. Києві учасники оплачують самостійно.

Для участі всі бажаючі мають заповнити і надіслати анкету. Заявки на участь в Школі тренерів ТЦК І рівня будуть прийматися до 26 листопада 2007 року.

Джерело : Творчий центр ТЦК, http://www.ccc.kiev.ua/?q=0
Автор : Оксана Мисник, mysnyk@ccc.kiev.ua
http://www.civicua.org/news/view.html?q=1002376

Додаток (анкета учасника):Bookmark and Share