УКРАЇНА: конкурс студентських есе з актуальних проблем сучасної української політики та права


Всеукраїнський конкурс студентських есе з актуальних проблем сучасної української політики та права

Українська молодіжна фундація політико-правових досліджень "МАТЕЗІС" повідомляє про продовження кінцевої дати прийняття робіт на Конкурс студентських есе, присвячених актуальним проблемам сучасної української політики та права, до 25 листопада 2007 року.

До участі у Всеукраїнському конкурсі студентських есе Фундації “МАТЕЗІС” запрошуються студенти вищих навчальних закладів України, а також молоді вчені віком до 35 років.

Творча робота у формі есе (нарису) має висвітлювати одну з таких тем:
1. Референдум в Україні: проблеми і перспективи законодавчого регулювання.
2. Злиття і поглинання. Ефективність застосування антирейдерського законодавства в сучасній Україні.
3. Корпоративні права держави. Наскільки ефективним є корпоративне управління державним майном і чи є взагалі?
4. Владний дуалізм в Україні: всі за і проти.
5. Охорона прав інтелектуальної власності. Як захистити свої авторські права у суді? Міжнародний досвід і практика в Україні.
6. Європейська та євроатлантична інтеграція: Україна в геополітичному вимірі.
7. Перспективи політичної реформи в Україні: унітаризм чи федерація, президент чи парламент.
8. Вектор майбутнього України, який відстоюєте Ви: Європа чи Росія.
9. Шляхи оптимізації виборчого законодавства: що треба зробити, аби вибори стали ефективним інструментом впливу народу на державу та її службовців?
10. Політичні еліти і політична культура в Україні: тест на сумісність.

Загальні вимоги
Робота повинна відповідати темі Конкурсу, бути викладеною у формі твору-есе, тобто у вільній формі висвітлювати особисте ставлення конкурсанта та його роздуми щодо однієї із запропонованих тем. Конкурсна робота має бути надрукована або написана розбірливим почерком (на вибір: українською або російською мовами). Обсяг роботи – до 20000 друкованих знаків (без врахування пробілів) або до 8 аркушів (сторінок) формату А4 (у разі написання твору вручну). Робота має складатися з титульного листа та власне тексту твору-есе. На титульному листі необхідно вказати шифр роботи і обрану тему есе.

Оскільки під час розгляду роботи титульні аркуші від’єднуватимуться від самої роботи, твори будуть розглядатися анонімно. Тож забороняється текст роботи розміщувати на будь-якій частині титульного листа; зазначати у тексті роботи будь-які відомості, що вказують на автора або навчальний заклад, в якому він навчається.

Враховуватиметься актуальність поданого матеріалу, глибина дослідження проблеми, аргументованість наведених суджень та логіка викладу.

Участь у Конкурсі
Для участі в Конкурсі Ви маєте надіслати не пізніше 25 листопада 2007 року (включно) заповнену Заявку (анкету) учасника Конкурсу, конкурсну роботу та інші необхідні документи.

Журі Конкурсу
До складу журі Конкурсу входитимуть фахівці, які безпосередньо
займаються тематикою Конкурсу.


Нагородження переможців
Попередні результати Конкурси та імена фіналістів будуть названі до 1 грудня 2007 року. Прізвища переможців Конкурсу будуть оголошені наприкінці грудня 2007 року.
Переможці будуть нагороджені цінними призами та подарунками, а також дипломами. Усі учасники Конкурсу одержать сертифікати про участь у Конкурсі.

Окрім того, спеціальний приз конкурсу одержить один з фіналістів або учасників Конкурсу, чию роботу відзначить Голова журі Конкурсу – Президент Фундації “МАТЕЗІС”.

Заявки учасника Конкурсу та конкурсні роботи надсилайте електронною поштою: konkurs_mathesis@ukr.net

УВАГА: Із зразком заявки на участь у Конкурсі та детальними умовами його проведення можна ознайомитись у Додатку.

З будь-якими питаннями щодо умов Конкурсу прохання звертатися до адміністрації Конкурсу за електронною адресою mathesis@ukr.net (контактна особа – виконавчий секретар Фундації “МАТЕЗІС” Марина Піуніна).

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1001567

Положення про Конкурс і аплікаційна форма:


Bookmark and Share