ОДЕСА: виставка CampusFrance "Освіта та кар'єра"


Виставка CampusFrance " Освіта та кар'єра" Київ, Дніпропетровськ, Oдеса


16-21 листопада 2007


Велика французька делегація візьме участь у виставці "Освіта та кар'єра - день студента", яку організує у Києві товариство "Знання" з 16 до 18 листопада цього року в Українському домі (вул. Хрещатик, 2), під егідою Посольства Франції в Україні та Агенції CampusFrance - оператора французького уряду з університетських та наукових програм.

Зокрема, у складі французької делегації будуть представники наступних університетів та вищих шкіл:


Університети:

- Університет Париж X
- Університет м. Мен
- Університет Бордо 2 ім. Віктора Сеґалена - Департемент дослідницької та навчальної діяльності
- Університет технічних наук - Лілль 2
- Університет Париж I Пантеон - Сорбонна

Вищі школи:
- Політехнічна школа Парижа - група ПаріТех (1)
- Мережа інженерних шкіл "n+i" (2)
- Вища школа промислової фізики та хімії м. Париж (ESPCI) - група ПаріТех (1)
- Вищий сільськогосподарський інститут м. Лілль
- Державна школа аграрної освіти від Тулуз-Озевілль та мережі Едюкаґрі
- Вища торгівельна школа м. Париж (ESCP-EAP)


- Вища торгівельна школа м. Руан - група ESC Руан


Будуть представлені також інші агенції, які спеціалізуються на програмах студентського обміну, такі як Агенція Європа-Навчання-Професійна освіта, головним завданням якої є брати участь у європейських програмах Tempus та Erasmus-Mundus; Національний центр підтримки студентства та школярства (CNOUS), оператор, відповідальний за стипендії в мережі CampusFrance, а також Університетська агенція франкофонії (AUF).


Паралельно, і вперше в Україні, відбудеться Форум з працевлаштування, організований Українською асоціацією випускників французьких освітніх програм (3), який об'єднає 9 французьких підприємств : Лакталіс Україна, група УкрСибБанк BNP Parisbas, Л'Ореаль, Teamlog, Gide Loyrette Nouel International, група Credit Agricole, Danone, Auchan, а також банк Простофінанс/Societe generale.


Після Києва передбачено провести два ознайомлювальних дні в інших містах України: 20 листопада у Дніпропетровську, у Палаці студентів (площа Шевченка, 1), під егідою Національного університету та Альянс франсез м. Дніпропетровська та 21 листопада в Одесі, у міському Палаці для студентів (вул. Маразлеєвська, 31A), організований спільно з Альянс Франсез м. Одеси.

Ця потужна мобілізація французьких вищих закладів освіти, які вважаються одними з найкращих, свідчить про їх зацікавленість в університетському обміні з Україною. Студенти матимуть змогу зустрітися з ними під час виставки ; у програмі також передбачені численні інституційні зустрічі з українськими університетами.


Ця подія організована за підтримки французьких компаній Укрсиббанк Groupe BNP ParisBas та Лакталіс Україна.Детальна програма Конференцій, круглих столів, застрічей - у доданому файлі.У разі питань, детальної програми тощо, звертайтесь за тел.: 239 33 79, 241 68 90 або за електронною адресою – cfucus@gmail.com


(1) : www.paristech.fr, Інститут технологій Парижу, Мережа шкіл та
закладів професійної освіти з інженерії Парижу
(2) : www.nplusi.fr, мережа з 75 французьких інженерних шкіл та
інженерної профосвіти під егідою CampusFrance
(3) : www.audesf.org.ua, Українська асоціація випускників французьких
освітніх програм

Bookmark and Share