ЖИТОМИР: проводиться набір учасників Школи лідерів студентського самоврядування


Житомирський центр розвитку студентського самоврядування

Восени 2007 року Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив та Поліська молодіжна академія наук за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні розпочали реалізацію програми „Житомирський центр розвитку студентського самоврядування”.

Метою програми є залучення студентської молоді вищих навчальних закладів Житомира до участі у діяльності студентського самоврядування та його розвитку, створення умов для підвищення активності та впливовості студентського самоврядування у м. Житомирі.

В рамках програми планується проведення Школи лідерів студентського самоврядування, створення консультаційного центру з питань діяльності студентського самоврядування, випуск та розповсюдження інформаційних матеріалів, що популяризуватимуть діяльність студентського самоврядування.

З 8 до 30 листопада 2007 р. проводиться набір учасників Школи лідерів студентського самоврядування. До участі запрошуються представники діючих органів студентського самоврядування та ініціативні студенти, які мають намір розвивати студентське самоврядування у навчальних закладах м. Житомир. Про умови відбору учасників Школи можна дізнатись, подзвонивши по телефону 41-89-82, звернувшись за E-mail PMAN_ZT@ukr.net або безпосередньо в офіс Центру молодіжних ініціатив за адресою вул. Івана Кочерги, 11, Житомир.

Додаткову інформацію про програму можна отримати у Центрі молодіжних ініціатив за телефоном (0412) 41-89-82
Контактна особа:
Координатор програми – Павлюк Василь

Джерело : Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив та Поліська молодіжна академія наук

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1006413

ОГОЛОШЕННЯ ТА АНКЕТА:

Bookmark and Share