Звітно-виборча конференція "Європейської молоді України"


Молоді Європейці готуються до з’їзду

10 листопада відбулося чергове, розширене засідання Правління «Європейської молоді України», яке визначило важливість реформування організації, посилення позицій в Україні, а також сформувало стратегію організації на міжнародному рівні.

Серед загальних питань порядку денного керівництво Європейської молоді України визначило за важливе підготовку до звітно-виборчої конференції, яка відбудеться 24 листопада 2007 року, обговорили можливості інтеграції в міжнародні молодіжні організації Європи, розглянули першочергові завдання, щодо виконання умов вступу, а також напрацювали проектні пропозиції для подання в грандові установи.

Не пройшло поза увагою питання роботи комітетів – основних напрямків діяльності Європейської молоді України, розглянуто шлях ефективної систематизації їх структури та продовжено роботу щодо їх укомплектації: так зокрема на засіданні Членів Правління затверджено в.о. заступника Голови Комітету з питань дозвілля молоді, Тонкопрядова Євгена, який буде відповідати за проведення інтеграційних, культурно-масових заходів в найближчі 6 місяців роботи.

Сформовано оргкомітет проведення звітно-виборчої конференції, до якого увішли: Іляшенко Віталій, Ставрояні Сергій, Павлова Ганна, Агафонов Іван та Гончаренко Ірина.

З питань акредитації на участь в конференції бажаючі можуть звернутися за контактами викладеними в прес-релізі.

Джерело : Прес-служба Європейської молоді України
Автор : Іляшенко Віталій

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1005981


Bookmark and Share