ЛЬВІВЩИНА: відкритий чемпіонат з рукопашу гопак


17 листопада 2007 року
відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області з рукопашу гопак

Чемпіонат відбудеться за підтримки Львівського державного університету фізичної культури та Львівського міського спортивного клубу ім.Романа Шухевича.

Захід проводиться з метою визначити кращих спортсменів з даного виду спорту, зміцнення дружніх стосунків між спортсменами з різних областей України та пропаганди рукопашу гопак як національного виду спорту.

Участь у чемпіонаті візьмуть команди з: Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Чернівецької областей, а також Києва та Кіровограда.

У якості гостей чемпіонату запрошені інструктори та тренери рукопашу гопак з Луганської та Вінницької областей.

На чемпіонат запрошені: професор, доктор педагогічних наук, ректор ЛДУФК Євген Никодимович Приступа та начальник управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА Юрій Майборода.
Відкритий чемпіонат Львівської області з рукопашу гопак відбудеться у місті Львові на комплексно-спортивній базі ЛДУФК за адресою вул..Черемшини, 17.

Відкриття чемпіонату 17 листопада о 14.00

Головний суддя та голова оргкомітету – президент федерації українського рукопашу гопак, старший викладач кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Микола Романович Величкович – м.т.8-067-509-57-52.

Оргкомітет відкритого чемпіонату Львівської області з рукопашу гопак
Email: hopak@ukr.net
Інформаційно-аналітичний відділ ЛДУФКBookmark and Share