ЛЬВІВ: „Роль громадських організацій в розвитку сучасної молоді”


AIESEC У ЛЬВОВІ ОГАНІЗОВУЄ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ „РОЛЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В РОЗВИТКУ МОЛОДІ”

24 листопада в приміщенні Українського Католицький Університету (вул. Свєнціцького,17) о 12.00 міжнародна молодіжна організація AIESEC проведе круглий стіл на тему „Роль громадських організацій в розвитку сучасної молоді”. У події приймуть участь керівники найбільших молодіжних організацій Львова, представники місцевої влади, бізнесу, освіти та ЗМІ.

Серед учасників круглого столу Анастасія Авдєєва (МГО AIESEC), Мар’яна Малачівська (Українська народна молодь), Олександр Явлінський (МГО BEST), Андрій Салила (ГО ЦІЛЬ ( Центр ініціатив Львівщини )), Антон Подільчак (Молода дипломатія), Дмитро Пушкарьов (заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради). Також у дискусії приймуть участь студенти львівських вузів.

Зустріч триватиме 1 годину, після чого відбудеться брифінг для журналістів по результатах Круглого столу.
За мету проведення події AIESEC ставить наведення ефективного діалогу між владою, МГО, бізнесом та ЗМІ для забезпечення сталого розвитку молоді нашого міста.

Адже, робота в МГО Робота в МГО є волонтерською. Ці організації допомагають студенту розвивати лідерські якості, правильно використовувати знання, які дає ВНЗ та навчають працювати як самостійно, так і в команді. Для того, щоб організації працювали більш потужно AIESEC у Львові і організовує Круглий стіл, на якому учасники не лише можуть поділитися досвідом, я й визначити ефективні шляхи взаємовигідної співпраці між МГО, владою, бізнесом та вузами.
AIESEC – це міжнародна організація, що дає молодим людям можливість віднайти та розвинути всій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

З повагою,
Юрій Терещук
yura.tereshchuk@yahoo.com
8 097 761 47 55 та
Христина Корнієнко
8 097 819 94 14
Bookmark and Share