КИЇВ: «Пппппппппппппп…..»


23 листопада, у п`ятницю, о 19.00 у вид. «Смолоскип», (вул.Межигірська 21) відбудеться презентація дебютної книжки Гапи Н. Карпи «Пппппппппппппп…..»

Ще одна Карпа?
Так, ще одна! Молодша сеструня епатажної української шоу-вумен Ірени Карпи також береться за стилос! Звати її Гапа Н. Карпа.
Справжня Галя Карпа народилась 1986 року в м.Яремча, там же закінчила художню школу по класу образотворче мистецтво.
Нині навчається на 4 курсі КНУ імені Тараса Шевченка на спеціальності японська мова (переклад). Пише бакалаврську роботу на тему мотивів смерті у творчості японської письменниці Банани Йошімото.
Публікувалась у часописі «Четвер» (№20, 21).
Працювала перекладачем на МКФ Молодість (2006 р.) та МКФ Контакт (2007 р.)
Головний редактор та співзасновниця безкомпромісного арт-журналу «АЖ» - AZH.com.ua.

«Пппппппп…»
Книга щойно з`явилась у видавництві «Лілея-НВ» у серії «Агресивна Бібліофілія».
Гапа Н. Карпа: «Моя книжка для тих, хто любить спостерігати зсередини, сприймаючи кожен прояв дійсності на свій рахунок, а відтак несвідомо домальовувати і переінакшувати реальність аж до того, що сам перестаєш відрізняти первинне від зміненого. Десь так.»

«Пппппппп» Гапи Н. Карпи — чергове свідчення велетенського потенціалу молодої української літератури, яка не обмежується пошуками нових стилістик, форм і проблематик, але й випробовує себе в неконвеційних способах висловлювання. Авторка репрезентує, як на мене, рідкісне поєднання екзотичного, самобутнього світобачення та мовної обдарованості, що дозволяє не лише передавати це світобачення іншим, але й транслювати його на порожні сегменти колективної національної самоідентифікації.
Іздрик

Глибока, чуттєва і інтелектуальна водночас проза. Такого, здається, у нас вже давно не було.
Ірена Карпа

Акредитація журналістів за адресою mail@azh.com.ua або на місці за редакційними посвідченнями.
Сайт Гапи Н. Карпи: www.karpa.org.ua
Медіа-підтримка: безкомпромісний некомерційний арт-журнал «АЖ»

Bookmark and Share