РІВНЕНЩИНА: запрошуємо Вас відвідати фінальну частину конкурсу «Студент року - 2007»


«Фундація Регіональних Ініціатив» визначила найкращих студентів Рівненщини!

Підходить до свого завершення конкурс «Студент року - 2007», який вже другий рік поспіль проводить Рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив». Переможців конкурсу нарешті визначено! Конкурс відбувається в рамках широкомасштабного проекту «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада».
З цієї нагоди запрошуємо Вас відвідати фінальну частину конкурсу «Студент року - 2007», що відбудеться 27 листопада о 18.00 в приміщенні Рівненського обласного українського академічного музично-драматичного театру. Під час фінальної частини відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу. Їх імена ви обов’язково дізнаєтесь під час заходу, і можливо саме вони через кілька років стануть відомими на всю країну.
У наш час стійкого розвитку усіх сфер життя – економіки, бізнесу, політики – все частіше виникає потреба в молодому, гострому та нестандартному мисленні та світосприйнятті. Країні необхідні нові ідеї щодо подолання нагальний проблем в різних сферах нашого життя, і саме талановиті студенти є їх генераторами, опорою та надією.
З метою активізації студентського руху на Рівненщині, а також залучення молодих талановитих та перспективних людей до діяльності органів студентського самоврядування молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» розпочинає проект «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада».
Одним з найбільш яскравих заходів проекту став конкурс «Студент року - 2007». Конкурс покликаний сприяти формуванню сучасної молодіжної еліти, виявленню та підтримці молодих талановитих людей у різних сферах життя.
Цього року найкращих студентів обирали у восьми номінаціях: спортсмен, митець, журналіст, громадський діяч, комп’ютерний геній, підприємець, науковець, волонтер. По вузам було розповсюджено 2000 анкет. Окрім цього кожен бажаючий мав змогу її отримати безпосередньо в організаторів конкурсу.
Компетентне журі у складі відомих людей Рівненщини, що мають яскраві успіхи в усіх сферах життя міста обрали по три фіналіста в кожній номінації, один з яких став переможцем. Усі фіналісти та переможці отримають цінні призи та подарунки від організаторів та спонсорів конкурсу.
Відвідати фінальну частину конкурсу та привітати переможців зі святом «Фундація Регіональних Ініціатив» запросила заступника міського голови з гуманітарних питань Світлану Богатирчук-Кривко, начальника обласного управління освіти Івана Ветрова. Обов’язково захід відвідає голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Олександр Солонтай.
Проект відбувається під патронатом Голови Рівненської обласної державної адміністрації Віктора Матчука та за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту рівненського міськвиконкому.

За додатковою інформацією звертайтеся до Голови РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» Позняк Вікторії, тел. 80636179709Bookmark and Share