Всеукраїнська благодійна акція „Допоможемо дітям разом”


БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ДИТЯЧИЙ СВІТ”
ЗАПРОШУЄ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ І ОКРЕМИХ ВОЛОНТЕРІВ ПІДТРИМАТИ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ “ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ”

Дорогі друзі!

Благодійний фонд „Дитячий світ” із 21 по 27 грудня в рамках благодійної програми по боротьбі із дитячою смертністю проводить всеукраїнську благодійну акцію „Допоможемо дітям разом”. Метою акції є збір коштів для придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень.

Запрошуємо взяти участь у акції дитячі, молодіжні, студентські та інші громадські організації. Захід матиме широке висвітлення у національних і регіональних медіа, тому кожна організація, яка візьме у ній участь, матиме змогу активно заявити про себе. Волонтери, які візьмуть найбільш активну участь у благодійній акції, отримають пам’ятні подарунки.

Акція проходитиме із 21 по 27 грудня у 50 супермаркетах „СІЛЬПО” водночас у 24 обласних центрах України. В ці дні у встановлені години (від 3-х до 5 годин в день) волонтери із громадських організацій проводитимуть збір коштів біля кас супермаркетів, водночас допомагаючи покупцям запаковувати куплений товар у спеціально виготовлені пакети із символікою благодійної акції. У день закінчення акції у відділеннях Надра Банку буде проведено підрахунок зібраних коштів.

По закінченні акції у Міністерстві охорони здоров’я України буде проведено прес-конференцію і урочисте передання реанімаційного обладнання реанімаційному відділенню дитячої обласної лікарні міста, у якому буде зібрано найбільше пожертв.
Зниження рівня дитячої смертності є надзвичайно важливим завданням не лише лікарів та держави, а й усіх небайдужих людей. Будемо вдячні всім, хто приєднається до акції та внесе свій внесок у спільну справу збереження дитячого життя. Давайте допоможемо дітям разом!

Партнерами акції виступили мережа супермаркетів “СІЛЬПО” і НАДРА БАНК. Акція проходить за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Організації, зацікавлені взяти участь у акції, просимо звертатися до координатора акції Сергія Летенка до 15 грудня 2007 року: тел. 044 481 09 49, 097 517 78 70, e-mail: dytsvit_fond@ukr.netДовідка: Благодійна програма по боротьбі із дитячою смертністю в Україні „Здорові діти в щасливій країні”

Проблема, на вирішення якої спрямовано програму: у віковій структурі смертності дітей віком до одного року в Україні 57% складає смертність дітей у період новонародженості. Це свідчить про наявність проблем стосовно доступності до якісної медичної допомоги дітям, які пережили найекстремальніший період життя, яким вважається період новонародженості. Однією із найважливіших проблем у подоланні дитячої смертності в Україні є питання здійснення переоснащення родопомічних та дитячих закладів охорони здоров’я сучасним медичним обладнанням з метою забезпечення повного обсягу медичної допомоги матерям і дітям при невідкладних станах (за матеріалами доповіді Міністерства охорони здоров’я України Головній службі соціальної політики Секретаріату Президента України).

Мета програми: зниження рівня дитячої смертності через допомогу у забезпеченні медичним обладнанням реанімаційних відділень 24 обласних дитячих клінічних лікарень і республіканської клінічної лікарні АР Крим.

Що вже зроблено: в результаті проведених благодійних акцій протягом шести місяців 2007 року зібрано понад 350 тис. грн., закуплене і передано комплекти медичного обладнання для реанімаційних відділень Дніпропетровської, Полтавської і Херсонської обласних дитячих клінічних лікарень.

Bookmark and Share