ЛЬВІВ: “Рок Збір” – рок концерт в допомогу Святому Миколаю


В неділю, 9 грудня, в студентському клубі НУ "Львівська Політехніка" (вул. Боя-Желенського 20) відбудеться “Рок-Збір” - концерт, метою якого є допомогти зібрати кошти та мякі іграшки для подарунків потребуючим дітям Львова. Організатором концерту є молодіжна громадська організація МНК (Молодіжний Націоналістичний Конгрес) за сприяння “Академії Української Молоді”, у рамках акції “Миколай про тебе не забуде”.

Кожна принесена мяка іграшка дає шанс виграти одну з багатьох постійних знижок до 30 % у молодіжних магазинах Львова (“Трактор”, “Устав”, “8 нота”, “Gorganu.com”), інтернет кафе “Чорна Медея”, квитки в Кінопалац та інші подарунки.

На концерті співатимуть, тупцюватимуть і рватимуть струни від драйву такі гурти, як Оратанія, Хуч, Далай-Лама, Червоне, Гравіцапа та Vox Populi. Іграшки та кошти, зібрані під час концерту буде передано на Фабрику Святого Миколая. Важливою є можливість за допомогою концерту залучити більшу кількість молоді до інших етапів акції.

Початок концерту о 18.00. Ціна квитка 12 грн.

Контакти:
Андрій Мочурад, координатор концерту (МНК) 8(097)9450005
Христина Папроцька, член оргкомітету концерту (АУМ) 8(097)6600567

Додаток
МНК (Молодіжний Націоналістичний Конгрес) – всеукраїнська молодіжна громадська організація, що жодним чином не стосується жодної політичної партії. Тому, щоб уникнути непорозумінь, просимо обов’язково вказувати “молодіжна громадська організація”. При потребі використати коротший варіант, просимо вживати “МНК”, “МНК-івці”, замість варіантів “Молодіжний Конгрес”, “молоді конгресівці”, “молоді націоналісти”, тощо.
UkrNationalism.org.ua/mnk
mnk.lviv@gmail.com

Акція „Миколай про тебе не забуде” проводиться МГО „Академія Української Молоді” спільно з навчальними закладами, організаціями та спільнотами вже сьомий рік поспіль. Метою акції є допомогти потребуючим дітям відчути радість свята Миколая, поділитися з ними нашою увагою, розумінням та любов’ю. Акція покликана вшанувати пам’ять великого благодійника Святого Миколая та звернути увагу громадськості на важливість доброчинності. У рамках проведення акції помічники Святого Миколая збирають солодощі, книжки, канцелярські речі та іграшки для тих дітей, які могли б залишитися без подарунка від Святого Миколая. Така акція вже стала традицією і це гарна нагода, аби кожен долучився, щоб подарувати віру в чудо тим, які цього справді потребуюють.

www.mykolaj.iatp.org.ua
info@mykolaj.com.uaBookmark and Share