Другий щорічний Всеукраїнський дебатний турнір «Серце Києва» починається


30 листопада 2007 р. 0 14.30 в актовій залі Iнституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України відбудеться урочисте відкриття Другого щорічного Всеукраїнського дебатного турніру «Серце Києва». Тема цьогорічного турніру «Верховенство права».

Всеукраїнський дебатний турнір «Серце Києва» - є головною подією року у дебатному русі України. Упродовж трьох днів турніру 100 дебатерів з різних куточків України, які досконало володіють прийомами аргументації та переконання, будуть випробувати свої сили права у захоплюючій боротьбі за почесний титул «Найкращої команди 2007 року».

Запрошуємо всіх бажаючих подивитися на цікаві та напружені раунди, демонстрацію критичного мислення, блискучі зразки іскрометного гумору, ораторських навичок та акторської майстерності та відкрити для себе багатовимірний дебатний простір.

Фінал та урочиста церемонія нагородження переможців турніру відбудеться 2 грудня з 14.00 до 17.00 в актовій залі Iнституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України .

Організатором турніру виступає Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Дебатна Академія». Турнір проводиться за сприянням представництва ОБСЄ в Україні в рамках реалізації програми «Верховенство права».

Партнерами проекту виступили: Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Інститут Політичної Освіти, Альянс молодих політологів, політтехнологів та політиків України, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Молодіжний правозахисний рух - Україна, Студентський парламент КНУ ім. Т.Шевченка.

За додатковою інформацією можна звертатися до Голови Оргкомітету - Антона Дворєнкова.

Наші контакти:
тел. 8-097-923-2726
DebateClubUA@gmail.com
www.debate.com.ua,
www.debate.org.ua
kyivdebate.blogspot.com.
Антон Дворєнков

РОЗКЛАД ТУРНІРУ на 30 листопада - 2 грудня:

Bookmark and Share