ЛЬВІВ: вечірка у стилі R’n’B під назвою «PERFECT PARTY»


30 листопада 2007 року в рамках всесвітнього дня боротьби зі СНІДом нічний клуб «Picasso» та Фабрика латексних виробів «Перфект» проводять вечірку в стилі R’n’B під назвою «PERFECT PARTY».
Мета проекту - привернути увагу молодого покоління до проблеми поширення СНІДу у світі та в Україні зокрема, зорієнтувати молодь до ведення здорового способу життя та убезпечення їхніх стосунків.
Під час вечірки відбудеться виступ зірок української R’n’B культури з проекту “Bugaboo”. До складу “Bugaboo” входять Big Brotha D aka Dj Donor, MC Frank Fox та b-boy колектив Old Schoolers.
Окрім того під час вечірки на мультимедійному екрані транслюватимуться відео ролики, які пропагують здоровий спосіб життя та закликають молодь до боротьби зі СНІДом.


Bugaboo

Bugaboo – це перший і, поки що, єдиний в Україні радіо проект, який повністю присвячений всім стилям сучасної чорної музики. Проект було засновано в 2000 році артистом одеського хіп-хоп колективу Ghettosound DJ Donor, пр. підтримці його колеги і друга MC BadDon (Нігерія). На рахунку «багабушників» успішні і єкслюзивні по своєму наповненню шоу в таких містах як Львів, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Ізмаїл, Миколаїв. В активі проекту єкслюзивні інтерв`ю з мегазірками сучаної RnB музики, такими як Toni Braxton і Craig David. Текучий склад проекту: Big Brotha D, Stasy Genie, MC Frank Fox (активна група), b-boy колектив Old Schoolers (2 люд.), PJ колектив Hottiez (2 люд.).

DJ Donor (aka Big Brotha D) – засновник і ведучий проекту, Hip-Hop и RnB-DJ. Слухає цю музику з 1989 (!) року, як DJ - з 1996-го. 3 місяці життя на військовій базі в Гуанатамо провів в середовищі афроамериканської тусовки. В 1996-му році у Франції, Донор познайомився з ді-джеєм Себастіаном (DJ Sebastian), який і став його вчителем. В 1998-м році Донор і його нігерійський друг Bad Don заснували хіп-хоп групу Ghettosound. В серпні 2000-го Донор і Bad Don засновують музикальний проект Bugaboo на радіостанції Філ (102.2 FM) в Одесі.

Frank Fox – MC, hypeman, showman.Творчою роботою Франк почав займатися в себе на батьківщині, в Камеруні, працюючи RnB-діджеєм в місцевих клубах. Весною цього року, Франк отримує запрошення від Донора стати офіційним МС проекту. На даний час Франк разом з Донором, серед багатьох напрямів роботи колективу, займаються написанням текстів для власних музикальних композицій
«We give the nation positive vibration!»


Детальніше
www.picasso.lviv.ua
www.night-lviv.com

Детальніша інформація –
Михайло Лемак,
тел. 8-067-394 62 28
e-mail: m_lemak@ukr.net


Bookmark and Share