КИЇВ: «ЖИТТЯ ЗАРАДИ ЖИТТЯ!!!»


1 грудня – Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

Студентська рада Києва спільно з громадською організацією «Соціум ХХІ» та Київським міським центром СНІДу проводять акцію «ЖИТТЯ ЗАРАДИ ЖИТТЯ!!!», спрямовану на профілактику захворюваності на ВІЛ/СНІД серед студентів столичних ВНЗ.

Кожен столичний студент матиме змогу пройти тест на ВІЛ на своєму ВНЗ. Акція триватиме протягом п’яти днів у 10 столичних вишах і охопить близько 100000 студентів.

У рамках проекту «ЖИТТЯ ЗАРАДИ ЖИТТЯ» 27 листопада у нічному клубі «Форсаж» відбудеться благодійна вечірка “На крилах надії” за участю українських зірок, які зробили свій внесок у благодійну акцію.

Для студентів гратимуть найкращі DJ Києва. Під час вечірки відбуватимуться цікаві розіграші та конкурси, а також благодійний аукціон, завдяки якому кожен охочий зможе зробити свій внесок у благородну справу – допомогу дітям. Студенти зможуть не лише відпочити під запальну музику, а й відчути задоволення від власної спроможності творити добро. Зібрані кошти підуть на потреби дитячого будинку, в якому живуть діти з ВІЛ.

Запрошуємо всіх приєднатися до благодійної справи, адже наше майбутнє – в наших руках!

З повагою,
Координатор проекту
Ігор Кацитадзе

Контакти: тел. (8044)2298067; (8097)1892827
e-mail: katsitadze@ukr.net
Bookmark and Share

Чистка зубов кошке ультразвуком цена киев ультразвуковая чистка зубов hvost.vet.