«Харківська Барикада»


Мистецьке об’єднання «Остання барикада»
презентує
Другий міжнародний
Фестиваль сучасного мистецтва «Харківська Барикада»
7-9 грудня 2007р. Мистецьке об’єднання «Остання барикада»
презентує
Другий міжнародний
Фестиваль сучасного мистецтва «Харківська Барикада»
7-9 грудня 2007р.

7 грудня(п’ятниця):
14.00-Прес-конференція учасників та організаторів,
16.00 – Барикад в УніверстетіЛітературний проект «Magnus Ductus Poesis»: Євгеніус Алішанка, Владас Бразюнас, Вітаутас Дексніс (Вільнюс); Андрей Хаданович, Владімір Арлов, Марийка Мартисевич (Мінськ); Юрко Покальчук (Київ), Остап Сливинський (Львів).
Харків, Університет ім. В.Каразіна, вхід вільний

8 грудня (субота):
Харків, Радмір-Експохолл, вул. Академіка Павлова, 271 (м. Академіка Павлова), вхід вільний
16.00 – Літературний проект «Magnus Ductus Poesis»: Євгеніус Алішанка, Владас Бразюнас, Вітаутас Дексніс (Вільнюс); Андрей Хаданович, Владімір Арлов, Марийка Мартисевич (Мінськ); Остап Сливинський (Львів).
17.30 – музичний гурт «Контрабас» (Полтава).
18.00 -презентація журналу «Нове мистецтво»/ «Новое искусство»
18.30 – Перший Відкритий Чемпіонат України зі Слему «ОБЕРСЛЕМ». Ведучий – Анатолій Ульянов.
21.30 – Сергій Жадан та музичний гурт «Собаки в космосі» (Харків).

9 грудня (неділя):
Харків, Радмір-Експохолл, ву л. Академіка Павлова, 271 (м. Академіка Павлова), вхід вільний
16.00 – літературнуй проект «Повітря/Воздух»: Діна Гатіна, Вадім Калінін, Міхаіл Котов, Дмітрій Кузьмін, Станіслав Львовскій (Москва); Лала Багірова, Ростислав Мельників, Роман Трифонов, Ганна Яновська (Харків).
17.30 – музичний гурт «Вертеп» (Дніпропетровськ).
18.00 — «Місце перебування святих»: блок журналу «©оюз Писателей» —
Максим Бородін (Дніпропетровськ), Валерій Нугатов (Москва), Анастасія
Афанасьєва, Михайло Зятін, Андрій Краснящих, Юрій Цаплін (Харків).
19.00 – музичний гурт «Jah пре» (Харків).
19.30 – «Поезія двотисячників»– Дмитро Лазуткін, Владік Волочай, Олесь Корж, Ірина Цілик, Павло Коробчук, Богдан-Олег Горобчук, Олег Романенко, Галя Ткачук, Вікторія Черняхівська (Київ); Микола Леонович (Полтава); Олег Коцарев, Сашко Ушкалов (Харків).
20.30 – Літературний пороШОк. Олександр Кабанов, Таня Малярчук, Світлана Поваляєва, Юрко Покальчук (Київ); Гєрман Лукомніков, Андрєй Родіонов, Андрєй Пустогаров (Москва).
22.00 – музичний гурт «Сонцекльош» (Київ).
Голова Оргкомітету: Олесь Доній
Куратор Фестивалю: Сергій Жадан
Виконавчий директор: Оксана Омельченко
Контактний телефон: 8(044) 2530240, 8(067)2472602
За підтримкою журналу культурного опору «ШО», видавництва «Фоліо», видавництва «Смолоскип», посольства Республіки Литва





































Bookmark and Share