ЛЬВІВ: Друга Школа лідера студентського самоврядування (30 листопада - 2 грудня)


Стартувала Друга Школа лідера студентського самоврядування.

Сьогодні, 30 листопада 2007 року, стартувала Друга Школа лідера студентського самоврядування. Вона триватиме три дні у місті Львові.
Участь у Школі беруть представники органів студентського самоврядування, активні студенти, які мають намір створити студентське самоврядування у своєму вузі чи брати активну участь у його діяльності.

Школа проводиться для учасників із Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської та Волинської областей.

В рамках Школи будуть проводитися тренінги із підвищення потенціалу як молодих лідерів, так і самих інститутів студентського самоврядування. Зокрема, проводитимуться вишколи щодо мистецтва публічного виступу перед студентською громадою, мотивації та залучення нових членів до діяльності студентського самоврядування, побудови команди, організації ефективної події для студентів та роботи із адміністрацією, правової бази діяльності студсамоврядування та пошуку фінансування проектів.

Тренінги проводять досвідчені тренери, які працюють у громадських організаціях та із органами студентського самоврядування: Максим Коляда (консалтинговий центр «RBG»), Галина Хома (Товариство Лева), Олексій Братущак, Сашко Корнієнко (Спілка ініціативної молоді), Женя Малих (координатор Студентської ради Києва), Тетяна Яцків, Ярослав Хауляк (Комітет підтримки студентського самоврядування).

В останній день Школи організатори оприлюднять результати опитування «Посилення ролі та підвищення потенціалу студентського самоврядування на Львівщині», яке проводилося у вищих навчальних Львова Центром соціологічних досліджень «Соціолайн». За результатами Школи учасники сформують критерії ефективного студентського самоврядування, яких намагатимуться досягнути у своїй роботі.

Захід проводиться у рамках проекту «Посилення ролі та підвищення потенціалу студентського самоврядування в Україні», що реалізовується Комітетом підтримки студентського самоврядування (КПСС) у партнерстві із «Спілкою ініціативної молоді» (СІМ), Інформаційно-правовим Центром «Наше право», Центром «Меридіан», ВМГО «Національний Альянс» та іншими організаціями.

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Прес-служба Комітету підтримки студентського самоврядування

КОМІТЕТ ПІДТРИМКИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
79059 м. Львів, вул. Сніжна 6/5 Ел.адреса: kpss_lv@ukr.net, www.kpss.lviv.ua тел: 2975427, 80974434233Bookmark and Share