ЛЬВІВЩИНА, ВОЛИНСЬКА ТА РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТІ: „Розробка і проведення заходів з протидії корупції у позаурочній та позашкільній роботі: поширення досвіду проекту «Шкільні репортери пишуть про корупцію»


У ЛЬВОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕНІНГ

6 – 7 грудня 2007 року, Львів. Регіональний інформаційно-ресурсний центр Проекту „Гідна Україна” для Львівської, Волинської та Рівненської областей проводить дводенний тренінг на тему „Розробка і проведення заходів з протидії корупції у позаурочній та позашкільній роботі: поширення досвіду проекту «Шкільні репортери пишуть про корупцію» серед учнівських газет Львівщини, Волині та Рівненщини».

Учасники тренінгу: до 35 осіб з Львівської, Волинської та Рівненської областей (завучі з виховної роботи, педагоги, інші освітянські працівники, в першу чергу ті, що опікуються учнівськими/шкільними газетами або хочуть створити такі).

Заняття проводитимуть тренери РІРЦ – консультанти проекту «Шкільні репортери пишуть про корупцію».

Місце проведення: Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, Львів, вул. Вахнянина 29, 3-ій поверх, Школа журналістики.

Організаційно-фінансові умови участі: РІРЦ забезпечує проживання та харчування учасників і роздаткові матеріали під час тренінгу та компенсує проїзд учасникам не зі Львова.

Для участі у тренінгу слід зареєструватися за електронною поштою gu@dialog.lviv.ua (тема повідомлення: Gidna Ukraina-trening) або телефоном +38 (0322) 750 500 до 4 грудня 2007 року включно.

Початок тренінгу – 6 грудня об 11.30, закінчення тренінгу – 7 грудня о 16.00

Детальніша інформація у контактах.

КОНТАКТИ:
Олена Шинаровська
ГО «Європейський діалог»
Тел./факс: +38 (032) 297 17 94
+38 (032) 297 18 57
Ел. пошта: gu@dialog.lviv.ua
Інтернет-сайт: www.dialog.lviv.ua

http://www.gurt.org.ua/news/training/7794.html

Bookmark and Share