КИЇВ: керівництво КМДА зустрінеться з молодіжними лідерами


У п’ятницю 7 грудня в мерії відбудеться зустріч керівників міста Києва з 16-ма представниками молодіжних та дитячих організацій, які перемогли на виборах до Ради з питань молодіжної політики при КМДА. Спілкуватися з молодіжним активом будуть заступник голови КМДА Віталій Журавський та начальник Головного управління у справах сім'ї та молоді Сергій Березенко.

"Сьогодні київська міська влада створює прецедент справді демократичного визначення того, на що необхідно спрямувати зусилля для задоволення потреб молоді. Ми не зобов'язані були проводити жодних виборів, але ми свідомо вирішили зробити це. Ми даємо молодим лідерам всі можливості для того, щоб визначати молодіжну політику в місті Києві. Я сподіваюся, вони пройдуть це випробування та спроможуться працювати ефективно", - заявив начальник Головного управління у справах сім'ї та молоді КМДА Сергій Березенко.

Київського міського голову на зустрічі з молоддю представлятиме його заступник Віталій Журавський, який має намір особисто познайомитися з лідерами молодіжного середовища та почути їхні програми дій. Під час зустрічі буде розглянуто проект Розпорядження КМДА про Раду з питань молодіжної політики при КМДА, визначено регламент її роботи та особовий склад. Сама Рада розпочне свою роботу з січня 2008 року.

Нагадаємо, голосування за кандидатів до Ради з питань молодіжної політики відбулося 1 грудня під час закриття Форуму молоді міста Києва-2007. Результати голосування були раніше опубліковані на сайті SMS.gov.ua.

Довідка SMS.gov.ua:

У зустрічі візьмуть участь такі молодіжні лідери:

Тарас Шушайло (МГО "Молода просвіта"), Андрій Ковбасюк (МГО "Батьківщина молода"), Леся Башняк (КМО "Молодий рух"), Михайло Тимощук ("Українська народна молодь"), Сергій Пархоменко ("Християнсько-демократичний союз молоді"), Ігор Кацетадзе (Студентська рада Києва), Сергій Масловський (Дитячий клуб "Іскра"), Віталій Іляшенко ("Європейська молодь України"), Дмитро Борисов (Товариство "Медіа-простір"), Іван Семеніст (Центр молодіжних ініціатив імені Святого Володимира), Михайло Шкурін (Молодіжний центр політики та інформації), Микола Ісак ("Нові ініціативи молоді"), Аліса Прудкая (Асоціація молодіжих організацій "Спектр"), Володимир Амуров (КМО "Українська соціал-демократична молодь"), Андрій Ярцев (Федерація фрізбі України), Тетяна Гостєва (Українська студентська спілка).

Прес-служба
Головного управління у справах сім'ї та молоді КМДА
Віктор Загреба
067 442 14 94
press@sms.gov.ua

Bookmark and Share