ЛЬВІВ: другий круглий стіл «Зміцнення потенціалу студентських самоврядувань для участі у формуванні та реалізації молодіжної політики»


У Львові представники органів студентських самоврядувань Польщі, Німеччини та України обміняються досвідом участі студентських самоврядувань у формуванні та реалізації молодіжної та освітньої політики

У місті Львові 7 грудня відбудеться круглий стіл за участю представників студентських самоврядувань, об’єднань студентських самоврядувань Німеччини, Польщі та України. На цьому заході буде обговорюватися іноземний та український досвід участі студентського самоврядування та його структур у формуванні та реалізації молодіжної та освітньої політики на рівні адміністративно-територіальних одиниць та держави.

Початок круглого столу об 10.00 у приміщенні «Світлиця» (вул. Дорошенка, 14).

8 грудня відбудеться другий круглий стіл «Зміцнення потенціалу студентських самоврядувань для участі у формуванні та реалізації молодіжної політики», на якому органи студентського самоврядування України, Польщі та Німеччини презентуватимуть свою діяльність, та напрацюють шляхи вдосконалення механізмів участі студентських самоврядувань та посилення впливу у молодіжній політиці.

Початок другого круглого столу об 10.00 у конференц-залі ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму «Перлина» (вул. І.Пулюя, 36, 3 поверх).

Представники студентських самоврядувань, молодіжних громадських організацій, ЗМІ Львівщини можуть взяти участь без попередньої реєстрації.

Прес-служба Комітету підтримки студентського самоврядування

Контакти: Заступник Голови Комітету підтримки студентського самоврядування – Ярослав Хауляк, 80937676196, 2975427, kpss_lv@ukr.net

КОМІТЕТ ПІДТРИМКИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
79059 м. Львів, вул. Сніжна 6/5 Ел.адреса: kpss_lv@ukr.net, www.kpss.lviv.ua тел: 2975427, 80974434233
Bookmark and Share