С.Ніколаєнко висловив занепокоєння реформами адміністративно-територіального устрою України, яка обмежує доступ молоді до якісної освіти


Міністр освіти і науки України С.М.Ніколаєнко висловив глибоке занепокоєння щодо реформування адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування. Як повідомляє прес-служба міністерства, Ніколаєнко підкреслив, що в цілому МОН України підтримує необхідність проведення адміністративно-територіальної реформи у країні. Однак, на думку С.Ніколаєнка, не можна погодитися із суттєвим скороченням мережі загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих у сільській місцевості, що обмежить доступ сільських дітей та молоді до якісної освіти. Крім того, це може призвести до скорочення десятків тисяч педагогічних та інших посад.

За словами міністра, певне застереження викликає і передача в обласне підпорядкування професійно-технічних і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Тому такі кроки, на думку Станіслава Ніколаєнка, потребують ретельного вивчення та аналізу.

Bookmark and Share