ЛЬВІВ: Миколай про тебе не забуде


МГО „Академія Української Молоді” спільно з навчальними закладами та спільнотами вже сьомий рік поспіль проводить благочинну акцію „Миколай про тебе не забуде”.

У Львові захід проводиться за сприяння управління освіти, Управління соціального захисту населення, Відділ у справах дітей, Відділ молоді Львівської міської ради. Благочинну акцію для потребуючих дітей Львова «Миколай про Тебе не забуде» уже підтримали студенти Львівського національного університету ім. Івана Франка, Українського Католицького Університету, НУ „Львівська Політехніка”, Львівського Лісотехнічного університету, ЛНМУ ім. Данила Галицького, ЛК ДУМ ім. Івана Труша, Львівського медичного коледжу, Львівської Академії Мистецтв, Поліграфічного технікуму. За сприяння міського управління освіти та учнівського парламенту акція відбувається у близько 40 середніх школах, ліцеях та гімназіях Львова. У Львові акція проводиться при співпраці з такими громадськими організаціями як «Золота Молодь Винник», Центр волонтаріату при МБФ «Карітас-Україна», МГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

У рамках проведення акції впродовж грудня учні старших класів та студенти збирають солодощі, книжки, канцелярські речі та іграшки для близько 3000 дітей, які могли би залишитися без подарунка від Святого Миколая. З 10 грудня всі ці речі будуть привезені до Фабрики Святого Миколая – яка традиційно працюватиме в Укрраїнському Католицькому Університеті до 18 грудня. До оргкомітету акції вже зголосилося близько 400 волонтерів (учнів старших класів та студентів львівських внз). Усі вони стануть помічниками Святого Миколая – допомагатимуть під час роботи Фабрики Миколая, візьмуть участь у святковій акції в центрі міста та розноситимуть подарунки по домівках потребуючих дітей Львова.

В неділю, 9 грудня, в студентському клубі НУ "Львівська Політехніка" (вул. Боя-Желенського 20) відбудеться “Рок-Збір” - концерт, метою якого є допомогти зібрати кошти та м’які іграшки для подарунків потребуючим дітям Львова. Організатором концерту є молодіжна громадська організація МНК (Молодіжний Націоналістичний Конгрес) за сприяння “Академії Української Молоді”. Кожна принесена мяка іграшка дає шанс виграти одну з багатьох постійних знижок до 30 % у молодіжних магазинах Львова (“Трактор”, “Устав”, “8 нота”, “Gorganu.com”), інтернет кафе “Чорна Медея”, квитки в Кінопалац та інші подарунки. На концерті виступатимуть гурти: Оратанія, Хуч, Далай-Лама, Червоне, Гравіцапа та Vox Populi. Іграшки та кошти, зібрані під час концерту буде передано на Фабрику Святого Миколая.

„Особливістю акції „Миколай про тебе не забуде” є те, що ініціятива її проведення вийшла з боку молоді, яка, очевидно, не володіє великими фінансовими коштами, але має в собі великий творчий потенціял і сильне прагнення обдаровувати інших добром та любов’ю. Волонтери акції показують, що не маючи нічого можна зробити велике добро для інших. – говорить о. Стефан Батрух, духовний координатор акції. – До дня Святого Миколая залишилося декілька днів. І від нас залежить чи віра у чудо та добро не згасне у серцях потребуючих дітей Львова. Запрошуємо усіх людей доброї волі стати Ангелами Добра та допомогти принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує”.

Іграшки, дитячі книжки, солодощі, канцелярські приладдя просимо приносити на «Фабрику святого Миколая» - до Українського Католицького Університету (м. Львів вул. Свєнціцького 17, з 10 до 15 грудня з 15.00 до 19.00)
Благочинна акція «Миколай про Тебе не забуде»:
- вшановує пам’ять великого благодійника Святого Миколая,
- звертає увагу громадськості на важливість доброчинності,
- дбає, аби Святий Миколай прийшов до усіх дітей Львова,
- дає можливість молоді - волонтерам акції відчути радість дарувати подарунки тим, хто цього справді потребує,
- дарує віру в чудо та створює особливу, неповторну атмосферу казкового свята в місті

Давайте разом подаруємо віру в чудо тим, хто цього потребує!

Контактна особа: Олена Яремко, координатор акції
Телефон: 276-95-45 (вн.230), 8067 39 49230
Інформація щодо рок-концерту:
Андрій Мочурад, координатор концерту (МНК) - 8 (097)9450005
Христина Папроцька, член оргкомітету концерту (АУМ) -8(097)6600567
Оргкомітет акції: УКУ, вул. І.Свєнціцького, 17, кім.112

Ел. пошта: info@mykolaj.com.ua www.mykolaj.com.ua


Bookmark and Share