КИЇВ: виставка "Мода і стиль у фотографії"


Центр Сучасного Мистецтва при НаУКМА, Галерея «Київ.Файн Арт» за підтримки Київського Медіа Холдингу презентують виставку музею «Московський Дім Фотографії»

Мода і стиль у фотографії.
Частина друга.

7 – 20 грудня 2007 року

Відкриття: 6 грудня, четвер, 19:00
Центр Сучасного Мистецтва при НаУКМА, вул.Г.Сковороди, 2


Центр сучасного Мистецтва при НаУКМА та галерея «Київ.Файн Арт» презентують другу частину виставки Московського дому фотографії «Мода і стиль у фотографії». «Мода і стиль у фотографії» - фестиваль, що заснований у 1999 році. Традиційна програма фестивалю складається з презентації класиків світової і російської фотографії, зірок сучасної fashion-фотографії, а також з проектів глянцевих видань, як невід’ємного феномену світу моди.
З 7 по 20 грудня ЦСМ презентуватиме вибрані роботи таких визнаних майстрів як Влад Локтєв, Француаза Юґ’е и Жерар Юфера, а також проекти Elle, Marie Claire, Harper’s, Bazaar, Beauty, Esquire, XXL та інш. Поєднання авторських робіт відомих фотографів із презентацією журнальних проектів не є випадковим, адже багато всесвітньовідомих фотографів починали в «глянці», як наприклад Ірвин Пенн, Річард Аведон, Норман Паркінсон, Лі Міллер, Алекс Ліберман, Алєксєй Бродович.

Франсуаза Юґ’є почала займатися темою моди на початку 80-х, працюючи у французькому щоденнику «Liberation». Постійний нахил кадру демонструє її пристрасть до ракурсу «знизу-верх». Її стиль часто надихає аматорів, що намагаються копіювати її прийоми. На виставці презентовані вибрані роботи з авторського проекту Юґ’є «Забуваючи про моду».

Жерар Юфера - один з найяскравіших і найвідоміших сучасних французьких фотографів. З 1984 року Юфера працює з «Liberation», «Telerama», « Fortune», «Business week», «Time magazine», «Beaux arts magazine», «Time independent magazine», «New-York Times Magazine», «Jardin de mode», «Le Speccio della Stampa», «Marie Claire», «Le Monde», «View Point», «L'Officiel», «Io Donna», «Fashion» інш. З 1993 року є членом агенції «Rapho». Паралельно Юфера працює як портретист і презентує свої авторські проекти в багатьох країнах світу. Його твори увійшли до колекцій Європейського Дому Фотографії в Парижі, Національної галереї в Лондоні, музею д'Элизе в Лозані. В Києві Юфера презентує один з найкращих проектів – «Матерія мрій».

Влад Локтєв – відомий російський фотограф. Cosmopolitan, Elle, Harper’s Bazaar, Vogue, GQ, Playboy – відкрийте ці видання і ви знайдете роботи Локтєва. Проект «Колекція № 3», експонований на виставці – це найкращі роботи Локтєва за останні декілька років його роботи для «глянцю».

Fashion-фотографія – медіа, що допомагає нам відчувати час краще ніж інші напрямки візуального мистецтва. Гламурні видання, прямі послідовники модних журналів минулого, поступово перетворили фотографію моди в модну фотографію. Сформувався цілий напрямок у фотомистецтві, що має своїх майстрів та учнів, адептів та критиків – fashion, що пропонує нам своє бачення світу, свою версію реальності.

За підтримки «Неделя моды с Дарьей Шаповаловой», Max, АВТ Баварія, Ionia, Zефир, Elle
Технічна підтримка Ґете-Інститут в Україні

Партнери ЦСМ: Міжнародний Фонд “Відродження”, Євроформат
Інтернет-партнер ЦСМ: компанія “ColoCall”.

По додаткову інформацію просимо звертатися за тел: 425 77 78\\75
e-mail: art@cca.kiev.ua, адреса: вул. Сковороди, 2
Bookmark and Share