НСНУ влаштує свято для молоді в Києві Програма до дня молоді в Чернівцях від САМ


КИЇВ: 26 червня, у День Молоді, за ініціативою партії "Народний Союз Наша Україна" у Києві відбудеться низка святкових заходів. Молодята, які одружуються 24 і 25 червня (двісті – двісті п`ятдесят пар) зустрінуться біля Маріїнського палацу з Президентом України та його дружиною. Віктор та Катерина Ющенки привітають новостворені подружжя, потім молодята сфотографуються з Главою держави. Всі учасники зустрічі отримають пам`ятні подарунки. Також будуть розіграні путівки у весільну подорож. Зустріч буде транслюватися в ефірі Першого Національного телеканалу.

О 17.30 на Хрещатику стартує конкурс дитячого малюнку на асфальті під назвою "Майбутнє нашої України". Учасником конкурсу зможе стати будь-яка дитина віком до 14 років. Змагання проводитиметься у трьох вікових категоріях: до 5-ти років, з 6-ти до 9-ти років та з 10-ти до 14-ти років. До участі в конкурсі запрошуються вихованці інтернатів міста Києва й області. Кожен конкурсант отримає крейду для малювання, а також подарунки – футболку з написом "Майбутнє нашої України" і символікою НСНУ, кепку з логотипом спонсора та солодощі.

Конкурс триватиме до 19.00. О 19.30 будуть оголошені імена переможців і вручені призи. Найкращий малюнок на асфальті стане символом державної молодіжної соціальної програми "Майбутнє нашої України".

ЧЕРНІВЦІ: ДЕНЬ МОЛОДІ В МІСТІ ЧЕРНІВЦІ ВІД СПІЛКИ АКТИВНОЇ МОЛОДІ

У червні, а саме 26 число можна вважати «професійним святом» усієї української молоді, хоча професія бути молодим – не з легких. Тому в день всеукраїнського свята Спілка Активної Молоді вносить свою лепту в графік святкування в місті Чернівці Дня молоді, саме вибагливій молоді буде запропоновано:
26 червня о 18 годині за Києвом, повеселитися на Соборній площі, на якій пройде святковий концерт «Ти молодий, а значить можеш…!», де презентуватимуть свої професійні навички та вміння клуби Спілки Активної Молоді. В програмі: виступи рок – гуртів, брейк – танцівників, митців графіті, а також конкурси з призами. Після концерту САМ пропонує поспівати в карооке та потанцювати на дискотеці.
Того ж дня, 26 червня о 22.00 годині святкова програма пройде на справжній вибуховій вечірці в клубі «Астарта», яку також пропонує САМ. Кожний відвідувач матиме можливість відпочити під брейк-танці, читачів суворого репу, прийняти участь в кумедних конкурсах та потрусити тілом під запальні ритми діджеїв.
А, 29 червня протягом дня за адресою вул.Руська,126 всі бажаючі зможуть помилуватися мистецтвом найкращих «райтерів» Західної України. Адже САМ проводить Західноукраїнський фестиваль з назвою «Зміни свій формат!». Молоді вуличні художники висловлять своє бачення молодіжної політики в Україні й закликатимуть всю молодь до ведення здорового способу життя та й проведення активного дозвілля.
Члени Спілки Активної Молоді вдячні Всім без кого ці заходи не були б не можливі, а саме Міському відділу у справах сім`ї та молоді, меценатам: Автомобільній компанії «Автоплаза» та рекламному агентству «АСС».
Спілка Активної Молоді запрошує всіх, хто молодий тілом та душею на заходи, які організовуватимуть активні молоді люди м. Чернівців.

Олег СІРМАН,
журналіст Прес-центру Спілки Активної Молоді
Контактні телефони: 52-80-59, 80503743494
58000, Україна, м. Чернівці, вул. Ломоносова, 2 , тел. 528059.
E-meil: beshley.ndim@west.com.ua
р/р 260063269701 код.26310910 мфо. 300272 АБ «ЕНЕРГОБАНК» м. КИЇВІ

Bookmark and Share