КИЇВ: вручення Літературної премії імені Джозефа Конрада


Польський Інститут у Києві запрошує на урочистість вручення Літературної премії імені Джозефа Конрада
15 грудня 2007 р.,17.00, Київ, "PinchukArtCentre"

Під час урочистості стане відоме ім’я лауреата Літературної премії ім. Джозефа Конрада. У заході візьмуть участь троє письменників-фіналістів - Наталка Сняданко, Тарас Прохасько і Сергій Жадан. Фіналісти вже пройшли два етапи відбору – відкрите висування кандидатів широкою читацькою аудиторією і відбір членами міжнародного журі, яке складається з відомих критиків, письменників і журналістів: Юрія Андруховича (UA), Богуміли Бердиховської (PL), Олександра Богуцького (UA), Тамари Гундорової (UA) та директора Польського Інституту в Києві — Єжи Онуха (PL). Остаточний вибір лауреата журі здійснить 15 грудня безпосередньо перед урочистістю вручення, шляхом таємного голосування. Лауреат та фіналісти отримають дипломи. Розмір премії — 21 000 гривень.

Премія ім. Джозефа Конрада вперше присуджується Польським Інститутом у Києві українському письменнику за послідовність у здійсненні творчого шляху, інноваційність форми, ламання стереотипів та універсалізм послання.

Присудження премії у 2007 році, що проголошений ЮНЕСКО роком Конрада, свідчить про зацікавлення Польського Інституту промоцією європейської ідеї взаємозбагачення культур за умов збереження культурної ідентичності.

Просимо звернути увагу на те, що участь у даному заході можлива лише за умови попереднього запису за телефоном або електронною поштою. Акредитація журналістів обов’язкова. Запрошуємо звертатися до Польського Інституту у Києві (www.polinst.kiev.ua), тел.: 288 03 04, 278 16 01, 288 02 86, е-mail: info@polinst.kiev.ua. Секретар журі – Тетяна Чужа.
Bookmark and Share