КИЇВ: тренінг «8 принципів лідерства»


Форум молодих лідерів України запрошує ініціативних лідерів з активною громадською позицією взяти участь у тренінгу «8 принципів лідерства», що проходитиме 18 грудня в м. Києві з 15:00 до 18:00 (про місце проведення тренінгу учасники будуть повідомлені додатково).

Тренінг «8 принципів лідерства», що проходитиме як follow-up семінару від відомого Інституту Global Leadeship (США), - це поєднання інтерактивного навчання та бізнес-ігор, динамічних дискусій та практичних відповідей на запитання, що Вас давно цікавили.

Тренери: Ірина Нікітіна, виконавчий директор ФМЛУ, та Олена Овчиннікова, координатор напряму «Освіта та професійний розвиток».

Учасники тренінгу дізнаються про те:

*

що таке 8 принципів глобального лідерства і як вони допоможуть Вам досягти життєвого успіху;
*

як правильно вибрати пріоритети Вашого професійного та життєвого шляху;
*

наскільки раціонально Ви витрачаєте свої професійні, часові й інші ресурси і як правильно спланувати свій час;
*

як реагувати на конфлікти у Вашій команді і чи можливо конструктивно вирішувати всі конфліктні ситуації;
*

як за допомогою слів можна «заробити мільйони» або «стати повним банкрутом» та інші цікавинки.

Ми з нетерпінням чекаємо нагоди поділитись з усіма охочими тими знаннями, що зробили нас професійно й духовно багатшими і, ми впевнені, сприятимуть і Вашим новим звершенням.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Для участі у тренінгу необхідно надіслати заповнену анкету до 17:00 13 грудня на факс: (044)-230-97-61 або e-mail: osvita@fmlu.org.

Увага! Кількість учасників обмежена 25.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олени Овчинникової, координатора напряму «Освіта та професійний розвиток» за тел: (044) 230 97 60 або e-mail: osvita@fmlu.org

З повагою,
Команда ФМЛУ
Bookmark and Share