ЛЬВІВ: конференція із створення студентського самоврядування


Сьогодні в Українській Академії Друкарства відбудеться установча конференція із створення студентського самоврядування

Комітет підтримки студентського самоврядування вітає ініціативу студентства Української Академії Друкарства із створення органів студентського самоврядування у рідній alma-mater.
Студентське самоврядування – це єдиний повноправний представник студентів вищого навчального закладу, важливий засіб вирішення проблем якості освітніх послуг, партнер в управлінні вищою освітою.
На жаль, не в усіх вищих навчальних закладах Львівщини ще діють органи студентського самоврядування, що не дає можливості студентам бути представленими та бути активними повноправними партнерами управління вищою освітою.
Ініціативний комітет створення студентського самоврядування в УАД, в який ввійшли найактивніші студенти Академії, проводить активну роз’яснювальну роботу серед студентів щодо ролі студентського самоврядування.

Сьогодні, 11 грудня 2007 року, об 14.30 в актовому залі Поліграфічного технікуму Української Друкарської Академії відбудеться установча конференція студентів УАД. На цій конференції відповідно до статті 38 Закону України «Про вищу освіту» студенти прийматимуть Положення про студентське самоврядування у УАД та обиратимуть виконавчий орган студентського самоврядування.


Прес-служба Комітету підтримки студентського самоврядування
КОМІТЕТ ПІДТРИМКИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
79059 м. Львів, вул. Сніжна 6/5 Ел.адреса: kpss_lv@ukr.net, www.kpss.lviv.ua тел: 2975427, 80974434233Bookmark and Share