ЛЬВІВ: 600 помічників Святого Миколая розпочнуть розвезення та рознесення подарунків


Помічники Святого Миколая вже в дорозі!

17 грудня в рамках акції «Миколай про тебе не забуде» близько 600 помічників Святого Миколая розпочнуть розвезення та рознесення подарунків по адресам 3000 потребуючих дітей Львова. Помічники Миколая, одягнені в шапочки та із спеціальними ідентифікаторами постукають в двері та скажуть “Я від Святого Миколая! Він просив передати тобі цей подарунок.” Для дітей це буде справжня несподіванка.
Особливістю цього року є те, що курсуватимуть два спеціальні мікроавтобуси, які допомагатимуть розвозити подарунки по адресах дітей. Реалізація програми „Автобус помічників Святого Миколая” є можливою завдяки співпраці з Львівською міською радою. Безкоштовний проїзд для волонтерів акції надали також Асоціація автоперевізників Львівщини та „Львівелектротранс”.
Акція „Миколай про Тебе не забуде” дбає, аби Миколай прийшов до усіх тих, які цього справді потребують, дає можливість молоді - волонтерам акції відчути радість дарувати віру в чудо, створює особливу, неповторну атмосферу казкового свята на вулицях міст України.


Інформація для журналістів:

Понеділок, 17 грудня та вівторок, 18 грудня
з16.00 до 18.30 – помічники Святого Миколая вирушають з Фабрики Миколая
УКУ, Свєнціцького,17, 2 поверх) розвозити подарунки по адресам потребуючих дітей Львова

Акредитація журналістів,
які бажають долучитися до розвезення подарунків
за телефоном 80673949230 (Олена Яремко, координатор акції)


Додаткова інформація про акцію на оновленому сайті акції: www.mykolaj.com.ua
Ел.пошта:info@mykolaj.com.ua


Bookmark and Share