ЛУЦЬК: волонтери акції – помічники Святого Миколая розвезуть подарунки


«Арт-вечірка в рамках акції Миколая у Луцьку»

У суботу 15 грудня в клубі "Мандри" (вул. Б.Хмельницького, 40, м.Луцьк) відбудеться арт-вечірка, метою якої є зібрати іграшки, солодощі та кошти для потребуючих дітей Луцька.У програмі - розпис футболок, аукціон, перегляд мультфільмів та інші розваги. Спеціально запрошені гості: тенсінг група YMCA Волині. Вхід: солодощі, іграшка, благодійний внесок.

Захід відбувається в рамках всеукраїнської благочинної акції «Миколай про тебе не забуде». Акція у Луцьку відбувається за підтримки ГО «Центр ефективної комунікації», НСОУ Пласт, Студентська рада при голові Волинської ОДА, ГО Центр Європейської Інформації.

Іграшки, солодощі та кошти, зібрані під час вечірки будуть передані на Фабрику Миколая, яка у Луцьку працює у приміщенні Педагогічного коледжу. Із 16 по 18 грудня волонтери акції – помічники Святого Миколая розвезуть подарунки приблизно до 500 дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин Луцька. Акція відбувається під патронатом Луцького міського голови та голови Волинської ОДА


Додаткова інформація: Оксана Гузь, тел. 80972319894
www.mykolaj.com.ua

Bookmark and Share