Оголошено конкурс проектів «Світло причетності»Група компаній «ФОКСТРОТ» і Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання») за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США) оголошують конкурс проектів організацій громадянського суспільства України «Світло причетності».

Мета конкурсу - підтримка проектів, спрямованих на підвищення якості життя дітей-сиріт і інших когорт соціально уразливих дітей шляхом впровадження громадських ініціатив і активізації участі широких верств населення у вирішенні проблем на місцевому та загальноукраїнському рівні.

До участі у конкурсі запрошуються українські організації громадянського суспільства, що мають статус неприбуткових, громадських або благодійних.

Проекти, що претендують на фінансування, повинні відповідати таким вимогам:
- передбачати заходи, спрямовані на підвищення якості життя дітей-сиріт та інших когорт соціально уразливих дітей в Україні;
- передбачати залучення таких дітей до заходів в межах проекту;
- передбачати просвітницькі заходи, спрямовані на активізацію участі населення у вирішенні проблем таких дітей;
- передбачати залучення коштів та інших видів матеріальної допомоги з місцевих джерел (державний бюджет, спонсорська допомога з боку підприємців, благодійництво мешканців тощо) для виконання проекту;
- закладати основи для подальшої діяльності в обраному напрямку після завершення виконання проекту.

Максимальна тривалість бюджетного періоду: не більше 3-х місяців. Обсяг ґрантів: до 4 000 гривень. Власний внесок організації-пошукувача ґранту (в грошовій або негрошовій формі) має складати не менше 10% від загальної суми ґранту. Кошти ґрантів можуть бути використані виключно на громадську діяльність у повній відповідності із затвердженим проектом і передбачати такі витрати: оренда транспорту і приміщення, придбання обладнання, витратних матеріалів, товарів і продуктів харчування для дітей.
Не передбачаються витрати на зарплату або гонорари експертам та гуманітарну допомогу в рамках коштів наданих ґрантів.


Кінцевий термін подання заявок на ґрант - 20 грудня 2007 року.


Більш детальну інформацію й анкету-заявку можна запитати в ІСАР «Єднання»: тел. (044) 201-01-60, ednan_@isar.kiev.ua.

Джерело: google Interns Group -розсилка інтернів ВРУДжерело: Електронна розсилка
Bookmark and Share