Свалява – засновник і учасник міжнародних молодіжних ігор міст-партнерів 4-х країн


Команда дітей і молоді із м. Сваляви що на Закарпатті нещодавно повернулася з міста-побратима Стара Любовня (Словаччина), де брали участь в Перших міжнародних молодіжних іграх міст-партнерів Словаччини, України, Чехії і Польщі. Команда дітей і молоді із м. Сваляви нещодавно повернулася з міста-побратима Стара Любовня (Словаччина), де брали участь в Перших міжнародних молодіжних іграх міст-партнерів Словаччини, України, Чехії і Польщі.
Близько півроку тому міста-партнери та міста-побратими Стара Любовня (Словаччина), Свалява (Україна), Вшетін (Чехія), Нові Сонч та Полянец (Польща) підписали колективну угоду про почергове проведення у своїх містах міжнародних молодіжних ігор. І от честь провести Перші ігри припала на м. Стара Любовня, яке має давні побратимські зв’язки з м. Свалявою. Вони відбулися з 26 по 27 травня 2005 року під назвою „Партнерство-2005”.
Команди школярів і молоді змагалися з окремих видів легкої атлетики, баскетболу і волейболу. Організація міжнародного заходу, умови проживання і харчування дітей, проведення самих змагань та дозвілля команд – все було на висоті. Команди змагалися у трьох вікових категоріях. Свалявську делегацію на Перших молодіжних іграх міст – партнерів „Партнерство-2005” очолював заступник міського голови Іван Івановчик.
Свалявці були призерами у стрибках у довжину, бігу на 60 м, естафеті 4 по 60 м, бігу на 600 м, штовханні ядра та у змаганнях з волейболу і баскетболу.

Bookmark and Share