КИЇВ: Чи знаєте ви правду?


Інформаційно-аналітична агенція «НАШ ЧАС»

Чи знаєте ви правду?

Що таке Голодомор в Україні 1932–33 рр.: геноцид цілого народу, об’єктивні труднощі складного часу або привід для сучасного політичного замовлення?
Якщо ви бажаєте знати правду, а не політичні спекуляції, запрошуємо вас на розмову з нами – інформаційно-аналітичною агенцією «НАШ ЧАС» та видатним ученим Станіславом Кульчицьким (доктором історичних наук, професором, заступником директора Інституту історії України). В рамках столичного книжкового ярмарку «Київські контракти» ми презентуємо нову книгу про Голодомор.
20 грудня о 16-00
в Кобзарській світлиці Українського Дому
за адресою: Хрещатик, 2.

Саме для вас, небайдужих і мислячих людей, ми зібрали унікальний матеріал та втілили його в книзі «ГОЛОДОМОР 1932–1933 рр.» в рамках проекту «НЕВІДОМА УКРАЇНА».

Окрім того, наша аналітична агенція розпочала анкетування українських студентів щодо різних питань, пов’язаних з цією надзвичайно болючою, складною і серйозною темою. В грудні ми провели таке анкетування в київських вузах. Можливо, його результати вразять вас…
Кожному журналістові – в подарунок книга з автографами автора книги Станіслава Кульчицького та концептолога проекту «НЕВІДОМА УКРАЇНА» Тетяни Харламової.


Про книжковий проект «НЕВІДОМА УКРАЇНА»:
«…Шістнадцять років тому ми прокинулися у... таємничій країні. Переважна більшість населення країни, немов прибульці з інших світів, не знає власної історії, культури, традицій, звичаїв. У багатьох випадках не знають навіть мови. Все це продовжується і донині.
Тому – не будь інопланетянином – читай книги серії «НЕВІДОМА УКРАЇНА», ліквідуй «білі плями» у власній пам’яті і свідомості та перетворюй Невідому Країну у добре відому Україну. Ми разом відкриємо свою Україну, унікальну, глибоку і надзвичайно цікаву».

Контакт: 8 (044) 569 10 70, 8 (068) 358 41 20, 8 (063) 843 29 85Bookmark and Share