Прокуратура Запорізької області порушила кримінальну справу проти посадових осіб ВНЗ міста


Прокуратурою Запорізької області за матеріалами облуправління по боротьбі з економічною злочинністю порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Запорізького Національного університету (ЗНУ). Приводом для порушення кримінальної справи стала перевірка діяльності ЗНУ співробітниками УБЕЗ УМВД України в Запорізькій області в ході якої було встановлено, що "при порушенні вимог законодавства, які передбачають одержання другої освіти винятково 100% на платній основі, посадовими особами Запорізького національного університету ряду студентів надавалася можливість одержати другу освіту частково (до 50%) за рахунок бюджетних коштів".

Наразі співробітниками оперативних служб обласного УВС встановлюється, що саме спонукало посадових осіб ЗНУ надавати можливість студентам одержувати другу освіту за півціни та компенсувати половину вартості їхнього навчання з бюджетних коштів. Загальна ж сума збитку, завданого держбюджету в результаті подібних дій, становить понад 100 тис. грн.

Прокуратурою порушена кримінальна справа за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України - "Зловживання владою або службовим становищем, яке мало тяжкі наслідки". В якості покарання дана стаття КК передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Ведеться розслідування.

http://www.osvita.org.ua/

Bookmark and Share