КИЇВ: акція „Російські свята з присмаком репресій"


Акція солідарності українських активістів
„Російські свята з присмаком репресій"

Не минуло і трьох тижнів після проведення безальтернативних виборів до Державної Думи Росії, а в тій сусідній країні спостерігається подальше згортання свобод. В той час як Президент Росії Владімір Путін отримує звання „Людина року" за версією Time, напередодні Нового року силові органи Росії переслідують тих громадян, незгодних з політикою російського керівництва.

26 грудня о 13.30 українські громадські активісти, учасники Ініціативи Солідарність, Союзу Гетьманців-державників, небайдужі - проведуть під стінами посольства Російської Федерації акцію „Російські свята з присмаком репресій". Учасники встановлять Новорічну ялинку, однак замість іграшок і новорічних прикрас її декорують листівками з фото репресованих в Росії і інформаційними матеріалами. Верхівку ялинки прикрашатиме портрет чільного Президента РФ.

Учасники також приготують новорічний подарунок російській владі з закликом поділитися ним з репресованими. Українські активісти переконані: Новорічні свята – це не лише привід для веселощів, а й привід для російської влади і громадськості замислитись: що на них чекає наступного року, якщо вже сьогодні політичні репресії і переслідування – головні подарунки для російських громадян.

Довідка:

За останні два тижні в Росії відбулася низка політичних репресій:
- Олег Козловський, лідер молодіжного руху „Оборона" маючи ранг офіцера запасу, був затриманий і незаконно призваний до армії як рядовий. Сьогодні його утримують увійськовій частині в Разянській обл..
- затримання російських активістів під час акції проти призиву Олега Козловського. Один із затриманих був побитий співробітниками міліції
- арешти свідків під час судового засідання щодо акцій (в тому числі доньки публіциста Віктора Шендеровича). Через кілька днів на них чекає суд, і їм загрожує 15 діб арешту.
- висилка з країни опозиційної журналістки Наталії Морарь (громадянка Молдови)
- нез'ясована загибель активіста руху Другая Россія Юрія Червочкіна (до того над ним було встановлено зовнішнє спостереження УБОП)

Контакти організаторів акції:
Віталій: 8063 700 22 66
Павло: 8066 758 32 75Bookmark and Share