КИЇВ: фотовиставка "КУПАЛЬСЬКЕ ПЕРЕХРЕСТЯ"


Спудейське Братство Києво-Могилянської Академії
ЗАПРОШУЄ

З 21 грудня по 21 січня на фотовиставку "КУПАЛЬСЬКЕ ПЕРЕХРЕСТЯ"

І не питайте, до чого тут Купала взимку - у нас все продумано :) Відкриття виставки відбудеться в п'ятницю, 21.12 - це день зимового Сонцестояння, дата протилежна Купальському святі. В цей день народжується нове Сонце - Божич, а колись господині в цей час оновлювали хатній вогонь, щоб новий рік почати з новим Сонцем.
Отож, гостинно запрошуємо на фотовиставку:

Адреса: вул. Межигірська, 21 (приміщеня видавництва "Смолоскип")
Виставка працює з 21 грудня до 21 січня
з 11 до 18 з понеділка по суботу, неділя - вихідний.
Вхід вільний

http://kupala-project.livejournal.com/

Виставка презентує роботи аматорів та професійних фотографів, що були створені під час видовищного молодіжного мистецького проекту «Купала». Організатор виставки – Спудейське Братство Національного Університету «Києво-Могилянська Академія».
Проект «Купала», що надихнув авторів фотографій, відбувається щороку з 30 червня на 1 липня у різних мальовничих куточках України і об'єднує творчу молодь з різних міст і навіть інших країн. В ході проекту було органічно поєднано ленд-арт, театральний перфоменс, живу музику, етнічні ігри, ремесла і традиції довкола центральної теми - купальських легенд про кохання. Давні міфи були переосмислені і перетворені у феєричне дійство з піснями, танцями, вогняним шоу і активним залученням публіки у події. А природні стихії – вода, вогонь, земля і небо - люб'язно надають фантастичні краєвиди.
Дата фотовиставки обрана не випадково – саме на цей час припадає давнє свято «Сонцеворот», народження нового сонця. Це точка року, протилежна купальському святу. У цей день відлік часу наших предків вертався до нульової точки. Власне, ідея циклічності часу і покладена в основу міні-вистави, що буде показана на відкритті.
Bookmark and Share