Лауреати конкурсу “Молода людина року-2004”


Номінація “Учні ЗОШ”

Джулгаков Дмитро Віталійович Учень ЗОШ №5. Президент навчально-наукового департаменту учнівського парламенту школи. Переможець районних та обласних олімпіад з математики, інформатики, фізики, хімії, української мови. Призер 3-х міжнародних конкурсів. Переможець ІV етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Довгаль Ілля Олександрович Учень ЗОШ №126. Дипломант І міжнародного дитячого кінофестивалю “Кіно манія-2004”, ХІІ всеукраїнського відкритого фестивалю дитячого та молодіжного кіно, телебачення та радіо “Кришталеві джерела”. Лауреат Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення “Веселка”. Нагороджений подяками Харківського фонду молодих обдарувань, Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

Простак Катерина Олександрівна Учениця НВК №166. Посіла І місце на обласній і ІІІ на республіканській олімпіаді з французької мови. Учасник міжнародних конкурсів, у т.ч. пройшла 2 відбіркових тури конкурсу на подорож до Америки, конкурсу Французького альянсу на подорож до Франції.

Номінація “Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації”

Щербань Сергій Володимирович Голова ради студентського самоврядування технікуму молочної промисловості. Відмінник навчання. Стипендіат стипендії Президента України. Активний учасник програми “Волонтер-350” Харківського міського центру молоді, делегат кількох молодіжних форумів, зльотів. Член виконкому Харківської спілки студентської молоді.

Малишева Наталія Миколаївна Президент ради студентського самоврядування текстильного технікуму. Відмінниця навчання. Стипендіат стипендії Президента України. Учасник театру зачісок “Афродіта”. Екскурсовод у Центрі української культури технікуму.

Барикіна Любов Володимирівна Голова комісії дисципліни та порядку Студентської ради самоврядування Харківського електромеханічного технікуму. Відмінниця навчання. Капітан волейбольної команди технікуму, що посіла І місце на спартакіаді м. Харкова серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Номінація “Студенти ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації”

Яресько Віктор Іванович Студент Харківського національного економічного університету. Учасник 13 міжнародних, Всеукраїнських наукових конференцій, 16-ти публікацій в збірках наукових праць вчених. Учасник 15 навчальних семінарів та курсів, міжнародних наукових програм у м. Варшава. Обіймає керівні та відповідальні посади у 9 громадських організаціях, у т.ч. голова міської організації “Соціалістичний конгрес молоді”, Спілки молодих банкірів, керівник оргвідділу молодіжної громадської організації Українська соціал-демократична молодь.

Селезньова Анна Дмитрівна Студентка Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президенті України, учасник регіональних, всеукраїнських, міжнародних форумів, семінарів, конференцій, автор 5-ти наукових статей, кореспондент та ведуча “Студентського радіо”, учасник кількох передач Харківського обласного та всеукраїнського телебачення, член оргкомітету 5 програм та заходів, що реалізовані у 2004 р. у м. Харкові

Ушаков Андрій Олександрович Студент Харківського національного економічного університету. Член виконкому Харківської спілки студентської молоді. Протягом 2003-2004 років узяв участь у 45 міжнародних, Всеукраїнських, міжвузівських, університетських, факультетських науково-практичних конференціях. Представляв свій університет у 28 ВНЗ у 15 містах України, Росії та Польщі. Має 16 наукових публікацій, ще 6 мають вийти у 2005 р. Учасник 5 всеукраїнських та міських програм та заходів.
Номінація “Громадська діяльність”

Гончаров Вадим Євгенович Асистент кафедри психіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти. Голова громадської організації “Демократичне об’єднання молоді (ДОМ)”, керівник громадської організації “Народний вибір”, помічник народного депутата України В. Гошовського. Протягом року організація ДОМ провела або надала реальну допомогу у проведенні понад 10 масових міських молодіжних заходів та програм. Зокрема, за рік було працевлаштовано близько 100 молодих людей. Під його керівництвом у місті та області було створено близько 50 клубів виборців. Як помічник депутата добився виконання багатьох доручень виборців по 173 виборчому округу.

Ломовських Григорій Альбертович Приватний підприємець. Депутат Жовтневої районної в м. Харкові ради. Голова Харківської обласної організації Молодіжної партії України. Особисто причетний до прийняття Міністерством освіти України та ректорами ВНЗ рішень щодо поновлення навчання незаконно відрахованих студентів, впровадження заборони на відрахування студентів під час передвиборчої кампанії 2004 р. , до підготовки понад 1000 членів організації для роботи у президентській кампанії. Протягом року неодноразово виступав на масових заходах та у національних та місцевих ЗМІ, у т.ч. на Майдані Свободи у наметовому містечку м. Харкова.

Міщанин Інна Олександрівна Студент Української інженерно-педагогічної академії. Обіймає відповідальні посади в 5 громадських організаціях, у т.ч. член Міжнародної мережі “Молодіжний правозахисний рух”. Тренер бізнес-інтернет центру “Слобожанка”. Спів організатор та координатор 6 всеукраїнських проектів, реалізованих у м. Харкові. За рік узяла участь у 30 громадських заходах, провела 15 тренінгів. Нагороджена грамотою та подякою комітету у справах сім’ї та молоді Харківської міськради, Харківського міського центру молоді. Член виконкому Харківської спілки студентської молоді.
Номінація “Культура та мистецтво”

Яковенко Юрій Олександрович Старший викладач Харківського державного університету мистецтв , диригент Харківського академічного театру опери та балету, Харківського театру музичної комедії. У 2004 році разом з головним режисером театру музичної комедії здійснив відновлення у Харкові спектаклю “Юнона і Авось”. Як композитор продовжив роботу по створенню та звукозапису музики до телесеріалу “Разрешите войти”. Дипломант ІІІ міжнародного конкурсу ім. Г. Хоткевича, здійснив перше в історії виконання невідомого твору Г. Хоткевича “Містерії”.

Подус Олена Миколаївна Студентка Національної юридичної академії України им. Я. Мудрого, 2004року отримала звання “Заслужена артистка України”. Лауреат міжнародних конкурсів: ім. І. Алчевського у Харкові (1 премія) та “Романсіада”, який проходив у м. Мінську, з успіхом виступала в Німеччині, Польщі, Росії, Білорусії.
Косарєва Ірина Валеріївна Викладач Харківської державної академії культури. Солістка та репетитор театру народного танцю “Заповіт” Харківської державної академії культури, лауреат Всеукраїнського конкурсу народної хореографії ім. П.Вірського. Лауреат і володар “Гран - Прі” Міжнародних конкурсів танцю і фестивалів в Україні, Росії, Іспанії, Португалії.
Номінація “Фізична культура та спорт”

Єльянов Павло Володимирович Студент Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. Олімпійський чемпіон у складі збірної команди України на Всесвітній шаховій олімпіаді. Посів або розділив І місця на трьох міжнародних турнірах з шахів. Нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

Рубан Віктор Генадійович Прапорщик прикордонної служби України. Інструктор зі спорту. Навчається в магістратурі Харківської державної академії фізичної культури зі спеціальності гімнастика. Заслужений майстер спорту України. Бронзовий медаліст Олімпіади в Афінах у стрільбі з лука. Чемпіон та віце-чемпіон України, срібний та бронзовий призер “Гран-прі” Європи

Бабаєв Рустам Усманович Студент Національного технічного університету “ХПІ”. Дворазовий чемпіон світу, Європи та України з армспорту.

Номінація “Діяльність у невиробничій сфері”

Насирова Катерина Сергіївна Майстер виробничого навчання ПТУ №40. За півроку створила колекцію одягу “Атласні хвилі”, яка отримала ІV місце на всеукраїнському конкурсі в м. Києві. Керівник студентського театру моди “О-ля-ві” Української інженерно-педагогічної академії – учасника багатьох районних та міських заходів.

Фефелова Вікторія Володимирівна Дільничний інспектор міліції відділу внутрішніх справ Київського РВ УМВС. Старший лейтенант міліції. У 2004 р. за її участю розкрито 9 злочинів, 48 громадян направлено на лікування до медико-оздоровчих закладів. Нагороджена Почесною грамотою Харківської облтелерадіокомпанії, подякою за значний внесок у боротьбі зі злочинністю.

Шоман Ольга Вікторівна Доцент кафедри нарисної геометрії Національного технічного університету “ХПІ”. Кандидат технічних наук, докторант. Член всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація з прикладної геометрії”. Керівник збірної студентської команди університету, що протягом 2001-2004 р.р. постійно посідає призові місця на Всеукраїнських студентських олімпіадах. Її вихованці нагороджені грамотами міжнародної науково-технічної конференції “Графіка ХХІ століття”

Номінація “Діяльність в галузі виробництва”

Пєсковацька Ганна Валентинівна Економіст відділу контролингу Акціонерного товариства “Пивзавод Рогань”. Переможець заводського конкурсу “Кращий за професією”. Переможець змагань на Кубок Харківської області з аматорського конкуру.

Позднякова Марина Борисівна Начальник швейного цеху акціонерного товариства “Швейна фабрика ім. Тіняков”. У 2004 р., після реконструкції керованого нею цеху, який за короткий проміжок часу перетворено з одно поточного на трьох поточний, обсяг продукції виріс більше, ніж на 57%. Нагороджена грамотою акціонерного товариства. Без відриву від виробництва закінчила Українську інженерно-педагогічну академію.

Столбова Оксана Борисівна Провідний інженер з охорони праці акціонерного товариства “Швейна фабрика ім. Тіняков”. Здійснила комплекс заходів по покращенню умов праці на фабриці. Нагороджена грамотою акціонерного товариства. Без відриву від виробництва закінчила Українську інженерно-педагогічну академію.

Номінація “Наукова діяльність”

Нікітін Микита Іванович
Доцент Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації кадрів при Національному технічному університеті “ХПІ”. Куратор академічної групи. Брав участь у проведенні семінарів з безробітними у районних центрах зайнятості. За рік опубліковано 12 наукових праць, у т.ч. 4 навчально-методичних підручника. Підготовлено варіант докторської дисертації. Був офіційним спостерігачем на виборах Президента України по 172 виборчому округу

Коліушко Денис Георгийович Науковий співробітник Національного технічного університету “ХПІ”. Кандидат технічних наук, стипендіат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. У 2004 р. за його участю створений та введений до реєстру комплекс унікальної апаратури для проведення діагностики заземлюючих пристроїв, який не має аналогів в Україні

Сагайдак Ріта Василівна
Доцент Національного фармацевтичного університету. Член вченої ради факультету економіки та менеджменту, циклової методичної комісії з економічних питань. У 2004 р. приступила до оформлення матеріалів для докторської дисертації. Підготовлено та передано до редакції 3 навчальних посібника та 6 науково-методичних рекомендацій.

Номінація “Підприємництво”
Сотніков Костянтин Васильович Генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Наша сеть”. Створив багатопрофільну організацію по наданню Інтернет, будівельних, консультаційних послуг, торгівельної мережі. За 2004 рік п’ятикратно розширив абонентську мережу, у 8 разів збільшилась кількість абонентів. Нагороджений Подякою міського голови.

Святкін Ярослав Володимирович Підприємець. Один з засновників міської газети “Город М”. В 2003-2004 роках надавав допомогу у проведенні в м. Харкові ряду масових молодіжних заходів, у т.ч. фестивалів “Музичний острів”, “Весняні дзвіночки” та інших. Нагороджений Подякою міського голови. Віце-президент Харківської спілки студентської молоді.

Чайка Галина Юріївна Керівник приватного підприємства “Дара”. За минулий рік збільшила кількість робочих місць з 13 до 21 працівників, ще 3 робочі місця створив зареєстрований 2004 року приватний підприємець з числа співробітників фірми. Збільшення доходу за рік перевищило 61%. Неодноразово надавала допомогу в проведенні масових молодіжних заходів у м. Харкові, у т.ч. фестивалів “Есхар”, “Майдан” та ін.

Для довідок: 7-157-204. Чайка Юрій Анатолійович

Bookmark and Share