КОНКУРСНИЙ ВІДБІР 75 МОЛОДИХ НОВООБРАНИХ ДЕПУТАТІВ МАЛИХ МІСТ ТА СЕЛИЩ


Волинський ресурсний центр ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР 75 МОЛОДИХ НОВООБРАНИХ ДЕПУТАТІВ МАЛИХ МІСТ ТА СЕЛИЩ Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької областей для участі у серії безкоштовних навчань, які відбудуться впродовж березня-червня 2007 року.

До уваги органів місцевого самоврядування, регіональних та місцевих осередків політичних партій

Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької областей

Волинський ресурсний центр ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР 75 МОЛОДИХ НОВООБРАНИХ ДЕПУТАТІВ МАЛИХ МІСТ ТА СЕЛИЩ Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької областей для участі у серії безкоштовних навчань, які відбудуться впродовж березня-червня 2007 року. Навчальна програма складається з двох дводенних семінарів-тренінгів на теми:

* „Парламентські процедури”
* „Налагодження зв’язків з громадськістю”

Волинський ресурсний центр забезпечить проживання та харчування учасників навчальної програми, а також необхідні навчальні матеріали (не відшкодовуються кошти проїзду до місця проведення семінару). Міста (обласні центри), у яких проводитимуться семінари, будуть визначені після відбору учасників, щоб забезпечити зручність доїзду.

Для участі в конкурсі молоді (до 35 років) новообрані депутати повинні до 15 лютого 2008 року надіслати анкету:

* поштою на адресу: м. Рівне, 33028, а/с 201, або
* факсом (0362) 22-31-75, або
* на електронну скриньку vrc@vrc.rv.ua

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати за тел.:

(0362) 22-31-75, або 050-140-53-16. Координатор проекту Руслана Стасюк.

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ З ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ! Проект передбачає проведення навчань для депутатів ВСІХ регіонів України (впродовж 2008-2009 років). Наступна хвиля тренінгів буде проводитися для північної частини України (Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області). Оголошення конкурсного відбору для даних областей здійснюватиметься в березні 2008 р. на веб-сайті Волинського ресурсного центру www.vrc.rv.ua та порталі «Громадський простір» www.civicua.org

Навчальна програма відбуватиметься в рамках проекту Волинського ресурсного центру „Поширення демократичної культури в малих містах та селищах України” за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН, наданої через Програму Розвитку ООН в Україні.

Скачати анкету:


Bookmark and Share