Вінниця: гурт Даха Браха


26 січня 2008 року Вінницю відвідать непрості гості, - етно хаос гурт “Даха Браха”. Єдиний концерт відбудеться о 19:00 у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. Садовського/

Фестиваль „Шешори Подільські” це не лише сам фестиваль, але й культурні та мистецькі події протягом року. В рамках програми фестивалю і вперше у Вінниці виступить гурт зі світовим імям – „Даха Браха”.

Музичний колектив Даха Браха бере енергію для своїх пісень з енергії рідної культури, а також з інших культур на перехресті, оскільки сама українська культура це і є перехрестя! Ця дивовижна музика викликає резонанс і будить нестримне бажання творити. Інструментальний ряд ДахаБрахи складає індійська табла, буддійський гонг, віолончель, маракаси і російські тріскачки. Красу цієї музики змогли оцінити відвідувачі етнофестивалю “Шешори Подільські-2007″, під час якого спільно з театром “Дах” було представлено серію нічних вистав з циклу “Україна містична”.

Місцеві організатори, а саме Вінницький прес-клуб та Вінницька обласна молодіжна громадська організація “Наше Поділля” звертаються до всіх, кому не байдужа доля української культури надати допомогу організаторам мистецької події у Вінниці та поширити інформацію про концерт всіма доступними вам способами.

Ми зацікавлені у співпраці з волонтерами в питанні поширення афіш заходу, а також звертаємося до всіх з проханням розмістити анонс події на місцевих веб-ресурсах, пресі, теле- та радіо просторі Вінниччини.

Від кількості глядачів в театрі ім. Садовського 26 січня залежить, чи стане столиця Поділля справді прогресивним культурним центром, де вміють цінувати справжню музику і вміють відрізнити шедеври світової музичної культури від дешевих музичних підробок…

Тепер квитки можна придбати в музично-драматичному Театрі ім. Садовського, а також в касах кінотеатру “Мир” або за телефоном у Вінниці 562534 (Галина, контакна особа з продажу квитків)

До нас можна приєднатися, задзвонивши за телефонами: 576211, 576616
Наперед вдячні за допомогу!!!


Bookmark and Share