КРЕМЕНЧУК: стріла Амура об’єднує серця!


14 лютого – день коли мрії закоханих, а також тих хто шукає собі пару стають реальністю. Взявши участь в акції «Стріла Амура» ви матимете можливість відсвяткувати День Святого Валентина вже парою в нічному клубі «Зебра» та отримати незабутні враження завдяки Молодіжному Парламенту Кременчука, Кременчуцькому міському комітету молодіжних організацій, відділу у справах сім’ї та молоді, міському управлінню освіти, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, нічному клубу „Зебра”, таблоїду „АVтограф”, Авторадіо-Кременчук, Кременчуцькій міській телерадіокомпанії, сайту „Кременчук на долоні”.

14 лютого 2008 року, у День Святого Валентина, в НК „Зебра” відбудеться дві романтичні вечірки „Стріла Амура”, окремо з 16:00 для школярів, а з 21:00 для студентів та молоді.
Щоб безкоштовно потрапити на ці захоплюючі вечірки, потрібно вирізати анкету-флаєр із газети „АVтограф”, взяти її міцно в руки, заповнити, прийти до нічного клубу «Зебра», пред’явити охороні на вході до клубу, потім віддати волонтерам , які покладуть їх до спеціальних скриньок, чоловічі анкети до чоловічої ну і жіночі до жіночої скриньки, та заходити до залу і відпочивати чекаючи на диво, яке обов’язково станеться. Адже саме за цими анкетами ведучі будуть шукати ідеальні пари та розігрувати призи. Арифметика проста, чим більше ти заповниш анкет та вкинеш до скриньки, тим більше шансів отримати приз, а головне знайти собі пару. Стріла Амура влучає точно в ціль! І багато минулорічних учасників акції і досі щасливі та закохані, а деякі вже й встигли одружитися.

Тож на всіх учасників акції «Стріла Амура», які завітають до нічного клубу «Зебра» чекають конкурси, призи, гарна музика і звичайно спеціальні повільні треки для закоханих. 14 лютого в клубі «Зебра» всім буде весело – про це подбають ведучі та DJ-ї.

Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського
комітету молодіжних організацій
kmkmo@rambler.ru

Bookmark and Share