РІВНЕ: третя за рахунком вечірка другого сезону


Як? Ви ще про це не чули? В цю суботу відбудеться вже третя за рахунком вечірка другого сезону. А ви ще досі у нас не були :(((…

“Вечір К” – це спільний проект Громадської мистецької формації “МЕТР”, Клубу української елітарної молоді і наших друзів. Проект для молоді, а отже для вас. Якщо вам раптом вкрай немає що роботи в котрусь із субот, то маєте унікальну можливість провести цей час в компанії активної та креативної молоді і поспілкуватись з нашими гостями .

Серед них ви можете побачити відомих і успішних людей нашого регіону та й всієї України. Людей, з якими ви зможете поспілкуватись безпосередньо, дізнатись історію їхнього успіху чи випитати пікантні подробиці їх приватного життя. А ще вдосталь посміятись з КВНівських жартів, послухати живий виступ музикантів, DJ – їв, насолодитись театральним дійством, переглянути фотовиставку молодих фотографів нашого міста і прийняти участь в конкурсах та іграх. А можливо і долучитись до організації наступних вечірок. Аби тільки було бажання.

Отже не пропустіть свій шанс класно та з користю провести свій час. Наступна “Вечір К”:

19 січня о 17:00 в КУЕМі (вул. Пушкіна 17, підвальне приміщення 15 школи). Тема: мода. Заплановане дефіле найкрутіших зачісок, ексклюзивне відео від “Перлини Рівненщини”, гра DJ Grounda і багато – багато іншого.

Поспішайте! Вхід по запрошеннях і з благодійними внесками.

Bookmark and Share