СУМИ. Студенти борються за свої права, розвиваючи студентське самоврядування


За ініціативи Української студентської спілки, Української народної молоді та “Молоді Сумщини” у рамках проекту “Всеукраїнська мережа студентських громад” для лідерів студентського самоврядування та студентських активістів у Сумах було проведено семінар. Його учасники направили листа до депутатів Верховної Ради, в якому висловили свої пропозиції щодо змін до законодавства України про вищу освіту та посилення органів студентського самоврядування.

Координатор проекту “Всеукраїнська мережа студентських громад” Юрій ШПОРНИЙ та експерт з питань студентського самоврядування, координатор Спілки ініціативної молоді Артем МИХАЙЛЮК в своїх виступах наголошували на посиленні ролі студентської громади через розвиток студентського самоврядування в українських ВУЗах шляхом створення та розвитку суб’єктів студентського самоврядування.

“На сьогоднішній день органи студентського самоврядування створені за ініціативи ректоратів і виконують роль угодовського маріонеткового додатку до адміністрації вузів. Такий стан речей дає можливість використовувати ректорам адміністративний ресурс в антизаконний спосіб під час виборів та в міжвиборчий період, що обмежує основні конституційні права громадян, насамперед студентів”, - заявив голова Сумської обласної організації Української народної молоді Артем СЕМЕНЧЕНКО.

Bookmark and Share