УКРАЇНА: «Школа політика «ХоДімо Разом!»


Розпочато набір учасників проекту Демократичного Альянсу «Школа політика «ХоДімо Разом!», анонс!!!Чому українським політичним партіям повністю довіряють лише 1,2% населення країни і чи потрібні українцям 141 політична партія?

Що криється за лаштунками назв політичних сил України, носіями яких цінностей є політичні лідери країни і які політичні ідеології сповідують їх партії?

Чим вимірюється різниця політичних ідеологій в країнах Західної Європи і чи можна їх адаптувати до української політики?

Хочеш дізнатися відповіді на ці питання, або поділитися своїми думками?

Качай анкету (сайт ДемАльянсу - http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news341), надсилай її на cdyu@bigmir.net і, якщо пройдеш відбір, бери участь у проекті Демократичного Альянсу «Школа політика «ХоДімо Разом!».

В межах проекту передбачається проведення 7 заходів, 6 з яких – трьохденні семінари у Луганську та Черкасах, 1 - конференція у Києві.

До участі в проекті запрошуються представники всіх областей України, які досягли 19-ти річного віку і не є старшими за 25 років.

Анкети приймаються до 05 лютого.

В програмі: лекції, запеклі дискусії, рольові ігри та багато чого іншого, що допоможе тобі детально розібратися у спектрі політичних ідеологій, їх відмінностях та навчитися застосовувати отриманні знання на шляху твоєї політичної кар’єри.

Майбутнє за ідеологічними партіями!

Демократичний Альянс – діє!

Качай анкету:

Bookmark and Share