УКРАЇНА: проект "Посилення мережі Євроклубів в Україні"


ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЕКТІ ЄС "ПОСИЛЕННЯ МЕРЕЖІ ЄВРОКЛУБІВ В УКРАЇНІ - 2008"

В 2008 році Всеукраїнська асоціація викладачів історії, громадянознавства та суспільних дисциплін "Нова доба" за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні буде здійснювати проект "Посилення мережі Євроклубів в Україні"
Завдання цього проекту передбачають проведення дводенного національного та чотирьох регіональних семінарів для представників Євроклубів, створення електронної бази даних Євроклубів та буклету про діяльність Євроклубів в Україні, а також адміністрування конкурсу на найкращий проект Євроклубу, спрямований на інформування громадськості щодо ЄС та відносин ЄС-Україна.
Якщо ви зацікавлені взяти участь в цьому проекті, прохання до 1 лютого надіслати лист-зацікавленість із стислим описом діяльності та контактною інформацією (контактна особа, фактична та поштова адреси, телефон, факс та електронна пошта) на електронну адресу "Нової Доби" center@novadoba.org.ua (до уваги Петра Кендзьора, тема повідомлення "Євроклуби-2008").
Більш детальну інформації про хід проекту " Посилення мережі Євроклубів в Україні" буде розміщено на сайті Представництва Європейської Комісії в Україні наприкінці січня 2008 року. Попередньо, проведення національного семінару заплановано на лютий 2008 року. Учасники семінару будуть відібрані по результатах конкурсу, оголошеного в січні.
За додатковою інформацією можна також звертися до Станіслава Топольницького, координатора програм преси та інформації в Представництві Єврокомісії в Україні: stanislav.topolnytskyy@ec.europa.eu

Джерело:
Представництво Європейської Комісії в Україні
http://www.delukr.ec.europa.eu

Bookmark and Share